Zútulněte prostor, orámujte výhled!

Doma tráví každý z nás značnou část dne. Je proto důležité, utvořit si z domu opravdový domov. Tak zútulněme si prostor, který obýváme a pomocí maličkostí si zkusme zpříjemnit pocit, který budeme mít vždy, když se po celém dnu domů navrátíme.

Stará klasika, nyní moderní designovka

Při výhledu z okna jim asi nevěnujete pozornost, přesto jsou jedním z prvků, který dokáže změnit holý kancelářský prostor, na útulný domov. Dodávají šmrnc vašim oknům a pozvednou celý prostor. S příchodem žaluzií a rolet se sice mění jejich dřívější silné postavení, přesto i dnes mají mnoho příznivců, kteří si nedokážou představit interiér bez nich. Změní totiž váš pohled na světlé body vašeho domu a příjemně je dokreslí.

Bytový design jimi povznesete na vyšší úroveň, pokud s nimi doladíte i zbylé detaily vašeho domu, jako jsou polštářky na gauči, pufy, dekorace nebo osvětlení. Potřeba je správně zvolit i výmalbu, aby ladila s barvou závěsů a podlahy. Naše závěsy jsou jednobarevné, takže je lehce zkombinujete se zbytkem prostoru, přesto najdete v naší nabídce velkou variabilnost barev. Nebudete však muset uvažovat, jak naložit s pestrobarevnou divočinou s výraznými vzory.

Jaké zvolit?

A rada na závěr? Čím delší závěsy zvolíte, tím elegantněji bude prostor působit. Jejich výsledný efekt je závislý na správné délce. Estetika každého interiéru je neodmyslitelně spjatá s celkovým designem. Pokud nakoupíte sice značkové věci, co se ale k sobě nebudou hodit, neprokážou vám žádnou službu. Vždy je potřeba zamyslet se a správně kombinovat. Také je potřeba se rozhodnout, jaké zvolíte jejich uchopení, zda tunýlek, který působí opět o něco elegantněji nebo žabky. Nejdůležitější jako u všeho, je samozřejmě kvalita materiálu, 100% polyester dokáže pracovat s pronikáním denního světla a přitom se stát dominantou interiéru.

Autor příspěvku: admin