Co by v žádné kanceláři nemělo chybět? Budete překvapeni

Jak vypadají prostory, ve kterých vy i vaši spolupracovníci či zaměstnanci trávíte dlouhé hodiny? Víte o základech, které by neměly chybět v žádné kanceláři? Možná vás překvapí poslední z nich – právě na ten se totiž velmi často zapomíná!

Čistota a pořádek

Jak se cítíte v kanceláři, kde stoly doslova přetékají nezpracovanými štosy papíru? Pořádek na pracovišti, včetně kanceláří, vypovídá o firemní kultuře. Vytřiďte si všechny dokumenty, řádně je označte a uložte do pořadačů. Úklid kanceláří přenechejte odborné firmě, která vám ochotně a pravidelně promění vaše prostory v čisté a útulné místo, kde se budete rádi vracet. Změna k lepšímu na první pohled, nemyslíte?

Oku lahodící prostředí

Jak vypadá prostor, ve kterém pracujete? Podívejte se kritickým pohledem na místnost, která vás obklopuje. Víte o tom, že úklid kancelářských prostor je pravidelným minimem, který byste měli skálopevně dodržovat? Místnost, kde je čisto a uklizeno, vždy působí reprezentativně, a člověk se v ní mnohem lépe cítí. Zvážit byste měli i množství zeleně. Dnes je možné zakoupit pár nenáročných druhů rostlin, jak je například zamiokulkas, a zušlechtit tak kancelář pro vás i příchozí.

Tečka na konec

Všechno zvládáte, a úklid firem jste delegovali a stará se vám o něj profesionální firma? Gratulujeme, jste na dobré cestě ke krásné a reprezentativní kanceláři. Ještě prosím koukněte okem znalce a zkontrolujte, zda všechnu agendu, kterou právě nevyužíváte, přemístíte jinam. Stačí uzavíratelná skříň, a hned je místnost prostornější. Na pohled nevzhledné pořadače a katalogy je vždy lepší uložit mimo pohled příchozích. Minimalistický prostor je vždy úhlednější.

Přejeme vám, aby vaše kancelář byla čistá, uklizená, spořádaná a plná zeleně. Už se těšíte, až se to i u vás změní k lepšímu?

Autor příspěvku: admin