Život v Praze má pro mladé rodiny skutečně osobité kouzlo

Bydlet tam, kde se prakticky neustále něco děje. Přitom však v regionu, kde budeme mít blízko i přírodu na příjemné procházky po obtížném pracovním dnu. Mít z oken výhled na les? To už je příjemný bonus navíc, který ale jistě potěší nejen romantické povahy. Vybírat přitom lze z různých variant, k mání jsou byty dispozice 1+kk, ale také pětipokojové. Záleží i na plánech budoucích majitelů do dalších let, všechno je totiž zcela otevřené.

Moderní bydlení s prostorným balkonem

31 metrů čtverečních nebo rovnou 139? Záleží na tom, jaké jsou vaše preference, můžete si vybírat i z balkonů skýtajících příjemné posezení během letního podvečera. Nové byty Malešice nabízí i prostorný sklep a garážové stání, je ale pravdou, že pražská MHD vás doveze kamkoliv a například na metro to nebudete mít nijak daleko. Blízko centra velkoměsta, ale také jen krátkou procházku k lesu nebo k parku Parukářka.

V bezprostředním okolí jsou supermarkety, ale také hřiště pro psy, základní škola, restaurace a další možnosti pro volný čas. Dostane se samozřejmě i na vášnivé sportovce, kteří se chtějí udržovat v dobré kondici. Výhodou je pak i řada tipů na víkendové výlety, při nichž si užije skutečně celá rodina. Balkon či předzahrádka? Stačí si jenom vybrat variantu podle svých představ!

Zázemí v hlavním městě je dobrá investice

Investovat do nemovitostí je samozřejmě během na velmi dlouhou trať. Zůstává však pravdou, že bydlení v Praze Malešicích je velmi útulné a nabídne toho hodně ještě vašim dětem. Jde o jistotu vlastního bytu, zázemí, do nějž se budete rádi vracet. Praha jako taková nabízí bezpočet pracovních možností a o uplatnění tedy nebude nouze. Trávení volného času pak nabízí hned několik zajímavých variant, půjdete si třeba zaběhat k lesu?

Autor příspěvku: admin