Atraktivní pražská lokalita přináší moderní bydlení. Podívejte se na Byty u parku

Jestliže je vaším snem pěkné bydlení v Praze, kde budou splněny i vaše nejvyšší nároky, potom určitě stojí za to se podívat na aktuální developerské projekty, které toho mohou nabídnout opravdu hodně. Patří mezi ně také Byty u parku, což je rezidence, kterou najdete na pražském Žižkově. Pojďme se v rámci našeho článku podívat na to, jak se vám bude v takové rezidenci bydlet.

Relaxace, sport i kulturní vyžití

Okolní prostředí přímo vybízí k tomu, že zde najdete vše, co budete potřebovat. Je zde totiž mnoho příležitostí pro to, jak můžete trávit svůj volný čas. Ať už se rozhodnete pro relaxaci v přilehlém parku Židovské pece, nebo se zde vydáte za sportem. Prostoru ke sportovním aktivitám je zde ale ještě mnohem více, ať už se jedná třeba o běh nebo cyklistiku. V okolí jsou nejrůznější sportoviště, která využijí také děti. Byty Praha 3 nabídnou také mnoho možností pro kulturní vyžití v okolí. V blízkosti jsou Vinohrady, které celkově rozšiřují možnosti lokality pro:

  • Nákupy
  • Posezení s přáteli

Příjemné chvíle zde můžete trávit se svými přáteli třeba v četných restauračních zařízeních a kavárnách. V dosahu bytů je veškerá občanská vybavenost, naleznete zde zdravotnická zařízení i vzdělávací instituce, což určitě ocení rodiny s dětmi.

Moderní byty se vším všudy

Pokud se rozhodnete pro bydlení v této části Prahy, můžete se připravit na byty, které jsou navrženy dle moderní architektury. Ta klade důraz na praktickou stránku moderních interiérů a minimalismus. Všechny byty v Praze na Žižkově jsou v rámci této rezidence Navrženy tak, aby zde bylo po celý den pokud možno co nejvíce světla. Můžete si vybírat z bytů od 30 m2 po pětipokojové byty. Kromě toho můžete využívat propojení s exteriérem, což je dnes velmi důležitým prvkem. K dispozici jsou balkony, lodžie nebo terasy, je na vás, co vám bude bližší.

Autor příspěvku: admin