Kupte dětem krásné dětské skříně a zkrášlete jejich pokoj snadno a rychle

Děti potřebují pro své oblečení, hračky i další potřeby spoustu místa. Naštěstí existují různé typy dětských skříní, z nichž si lze vybrat takové, které uschovají mnohé z toho, co potřebujeme. Když se pak skříně doplní praktickým regálem, policí nebo skříňkou nad psacím stolem, úložným prostorem pod postelí atd. 

Dětské skříně po holky i kluky

Vybírat dětské skříně můžete jak podle toho, jak jsou dispozičně řešeny, tak podle toho, jakou mají barvu a z jakého jsou materiálu. K nejoblíbenějším patří dřevěné dětské skříně, které jsou celé barevné, nebo mají barevné doplňky, což působí nenásilně a svěže. 

Jestliže máte doma kluky, můžete jim koupit dětské skříně v zelené, modré nebo třeba šedé barvě, pro holčičky můžete zvolit oblíbenou růžovou, na kterou nedá většina holek dopustit. Pro všechny se hodí nábytek bílý, žlutý, oranžový nebo třeba v béžový. 

Stejně tak ale často kupujeme nový nábytek větším dětem. Těm už bychom neměli vybírat pestrobarevné skříně a komody, i když je jim teď třeba 9, 10 let. Už budou rychle ve věku, kdy se budou cítit v barevném dětském nábytku nepatřičně a budou opět žádat výměnu nábytku. 

Praktické komody do pokojů malých i větších dětí

Pokud máte dost místa na věšení šatů, kalhot, bund a podobně, namísto policových skříní zvolte velmi šikovné komody. Děti je mají velmi rády, protože se z nich oblečení ani hračky nesypou ven, tak jako právě z polic. I tady můžete volit buď barevné typy pro malé děti, nebo klasické hnědé komody v různých odstínech, které se hodí pro studenty. 

Oblíbené jsou např. komody dub sonoma, což jsou komody v příjemné hnědé barvě masivu, která se velmi dobře kombinuje s většinou barev, které už jsou použity v pokoji.

Bohatou nabídku nábytku nejen pro děti najdete na sg-nabytek.cz.

Autor příspěvku: admin