Plechová střešní krytina Comax®

Každá střecha je dovršením stavby jakéhokoliv objektu. Jejím účelem je dům zakrýt a zajistit, aby do něj nezatékalo. Proto má každý majitel domu zájem, aby střecha byla co nejkvalitnější a zajistila mu klid při jakýchkoliv klimatických podmínkách. Důležitým faktorem je také dlouhá životnost. Těchto parametrů je dosahováno především kvalitní speciální povrchovou úpravou střešní krytiny. Ve všech těchto ohledech splňují všechny nároky střechy COMAX®.

Co jsou střechy Comax®?

Tyto plechové střešní krytiny vyrábí Střechy Comax® ve středočeských Velvarech. Zárukou vysoké kvality a výjimečnosti plechových střech Comax® je zvláštní povrchová úprava plechů. Spočívá v systému lakování COIL COATING, které vykazuje vysokou odolnost vůči UV záření a je odolné vůči korozi a chemickému poškození. Zcela výjimečnou vlastností této krytiny je její maximální šetrnost vůči životnímu prostředí, jelikož je 100% recyklovatelná.

Další výhody střech Comax®

Vedle uvedených kvalitativních parametrů jsou plechové střešní krytiny Comax® oblíbené i z dalších důvodů. Mají velice nízkou hmotnost, takže příliš nezatěžují střešní konstrukci. Další jejich předností je snadná a rychlá montáž na střechu, což je dáno snadnou manipulací díky nízké váze a velkorozměrovými tabulemi, což celou montáž velice urychluje. Pozoruhodná je dlouhá životnost a zároveň zachování barevné stálosti po celou dobu životnosti.

Druhy střešních krytin Comax®

Společnost Střechy Comax vyrábí několik typů velkoformátových plechových krytin v různých rozměrech, které může přizpůsobit požadavkům zákazníka. V nabídce firmy jsou následující typy:

Comax Alukryt, Comax taška MAXI, Comax Falc, Comax Klik, Comax Vlnka a Trapézové plechy Comax. Výrobní proces je řízen certifikací ISO a OHSAS a u každého typu střešní krytiny je vždy doložena kvalita materiálu příslušnými atesty.

Doplňky střešní krytiny

Nezbytnou součástí střešních krytin Comax® jsou různé doplňky, bez kterých by střešní plášť nemohl správně fungovat. Jedná se o pojistné hydroizolační vrstvy nebo separační vrstvy, které se používají pod velkoformátové plechové krytiny. Dále je to spojovací materiál, bezpečnostní prvky v podobě sněhových zachytávačů a střešních plošin pro kominíky. Ze stejného materiálu si můžete objednat i okapový systém, takže střecha pak působí kompaktně a esteticky dobře.

Autor příspěvku: admin