Nově vznikající bytový komplex na Žižkově nabídne moderní bydlení

Abyste si mohli dopřát klidné bydlení v Praze, určitě není potřeba se odstěhovat do satelitu. Přímo v hlavním městě totiž vznikají atraktivní bytové lokality, které nabídnou jak klid, tak veškerou moderní občanskou vybavenost, kterou dnes od bydlení 21. století očekáváte. Takovým příkladem je třeba lokalita Na Vackově. Pojďme si ji blíže představit.

Široké možnosti vyžití i pohodové bydlení

Aspekt klidu v této oblasti nabídne přilehlý park Židovské pece. Poblíž přitom najdete mnoho možností kulturního vyžití, a to jak v podobě nedalekého kina Aero, tak třeba v podobě mnohých restaurací a hospůdek. Byty v Praze na Žižkově jsou v blízkosti východní části Vinohrad, kde je mnoho možností k nakupování. Aktivní odpočinek a relaxaci nabízejí oblasti jako Vítkov, Sady Na Krejcárku či Parukářka. Vrch Vítkov protíná také cyklostezka. Pokud tuto lokalitu znáte, tak samozřejmě víte, že tato trasa vede bývalým železničním tunelem.

Moderně vybavené byty

Samotný bytový komplex bude ze západní strany navazovat na městské centrum. To vyroste v areálu bývalého nákladového nádraží Žižkov. Nové centrum samozřejmě nabídne také další možnosti, které očekáváte od městského života. Byty Praha 3 Na Vackově skýtají 342 bytů a ateliérů. K dispozici je také 5 nebytových prostor. Konečná podoba výstavby bude zahrnovat 5 moderních rezidenčních objektů na ulici Malešická. Vzhledem k celkovému modernímu pojetí staveb nabídnou jednotlivé byty:

  • Vysokou míru soukromí
  • Balkony a lodžie

Právě celková členitost architektury zajistí to, že se zde budete vždy cítit útulně a bezpečně. Vybírat si můžete z dispozic od 1+kk do 5+kk. Byty se nabízejí v různých cenových rozpětích a lze je v případě zájmu rezervovat. Nabízí se vám také možnost výhodného financování, kdy vám zvýhodněné podmínky hypotečního úvěru umožní co nejnižší úrokové sazby.

Autor příspěvku: admin