Nedaří se vám zbavit přebytečných kil?

Hubnutí diety, cvičení – už vám z toho jde hlava kolem? Zejména v jarních měsících patří tato slova mezi nejvíce vyhledávaná na internetu. Vše se snažíte dodržovat, ale efekt to žádný nemá? Že nemáte jíst smažené, sladké, nejíst před spaním, ví asi každý, ale někdy to prostě nestačí. Existuje mnoho způsobů, jak si jídelníček uhlídat a nadbytečných kil se zbavit.

Kalorické tabulky

Mnoho lidí neví, kolik kalorií mají jednotlivé potraviny a v tom bývá nejčastější problém. Kalorické tabulky vám pomohou uhlídat si denní příjem kalorií. Nejen, že tak vidíte, zda nepřijímáte velké množství sacharidů nebo tuků, ale zda není potřeba doplnit bílkoviny, které jsou důležité při stavbě svalové hmoty. Do tabulek můžete zapisovat i veškerý pohyb, který při redukci váhy nesmí chybět. I procházka do práce se počítá. Máte tak přehled o svém denním příjmu i výdeji a to není na škodu, ani když v redukci nejste. Do tabulek vkládáte svůj denní příjem nebo si můžete nechat sestavit jídelníček na míru.

Pokud si nejste jisti, kolik máte přesně kilogramů máte přesně zhubnout, stačí si zjistit vaše BMI. Nemusíte nic složitě počítat a ke zjištění vašeho BMI využijte BMI kalkulačka, která vám vše vypočítá a vy během pár vteřin víte, kolik kilogramů potřebujete shodit.

Pestrý jídelníček

Pokud nevíte, kde vše hledat, využijte portál pestryjidelnicek.cz, kde naleznete BMI kalkulačku, kalorické tabulky, které se přizpůsobí vašemu typu stravování – vegetariánství, alergie, stejně jako jídelníček na míru, který vám sestaví zdarma. Na stránkách jsou také k dispozici zdravé recepty, kterými se můžete inspirovat a svůj jídelníček obohatit o zdravá jídla. Recepty jsou přehledně seřazené do kategorií nejen podle druhu potravin, ale také podle vhodnosti – těhotné, alergiky atd.

Autor příspěvku: admin