Na tomto webu vyřešíte téměř vše ve své domácnosti

Pokud jste již někdy sháněli šikovného opraváře či řemeslníka, tak nejspíše víte, že je to často nadlidský úkol. Opravářů a řemeslníků je totiž dnes jako šafránu a pokud se vám nakonec podaří někoho sehnat, tak mnohdy jsou dlouhé čekací lhůty. Chcete-li zvýšit svoji šanci na úspěch, pak zamiřte na webový portál vyřešmito.

Co vše vám web nabízí?

Webový portál vyřešmito vám pomůže s hledáním šikovného řemeslníka v mnoha oblastech, které se týkají vašeho bytu, rodinného domu či zahrady. Na webu si tak můžete zajistit hodinového manžela na opravy v domácnosti, montáž nábytku, montáž kuchyně, zapojení pračky apod. Také zde najdete šikovné pracovníky na vymalování bytu, vyklízení a stěhování bytu atd. Výjimkou není ani úprava oděvů.

Jak vyřešmito funguje?

Webový portál vyřešmito na jednoduchém principu, kdy dává dohromady šikuly a zadavatele, kteří potřebují s něčím pomoci ve své domácnosti. Pro získání řemeslníka je třeba se registrovat a zadat vlastní zakázku, o co máte zájem. Pak už jen čekáte na nabídky jednotlivých řemeslníků a vyberete si přesně tu, která vyhovuje cenou a hodnocením šikuly. Po odvedené práci šikulovi na místě zaplatíte a ohodnotíte ho počtem hvězdiček.

Staňte se šikulou i vy

Tento web nabízí možnost stát se šikulou. Pokud tedy ovládáte nějaké řemeslo, chcete být hodinový manžel nebo byste si rádi přivydělali něčím, co vás baví, pak se stačí registrovat na vyresmito.cz. Navíc nemusíte vlastnit ani živnostenské oprávnění, pokud si vyděláte maximálně 30 000 Kč za rok, což je zákonem stanovený limit, který nepodléhá zdanění.

Autor příspěvku: admin