Kvalitní postel zajistí spokojený spánek

Postel se skříní patří mezi základní výbavu každé ložnice. Výběr těchto základních kousků není radno podceňovat.

Každý z nás ví, že kvalitní spánek je velmi důležitý. Jeho nedostatek může způsobovat závažné zdravotní obtíže. Na jeho kvalitu má vliv celá řada faktorů. Patří mezi ně i postel. Vybírat můžete z široké nabídky různých variant i materiálů. Pořídit si můžete postel jednolůžkovou nebo dvoulůžkovou. Pokud patříte mezi zastánce materiálů přírodních, tak právě pro vás je určená postel z masivu. Postel čalouněná nabízí hebkost a jemnost. Pokud chcete, aby byla postel multifunkční, volte postel 160×200 s úložným prostorem nebo postel 140×200 s úložným prostorem. Do moderního interiéru je vhodná postel kovová, která je stabilní, pevná a má jedinečný styl.

Při výběru postele berte v úvahu nejen materiál, ale také výšku, která ovlivňuje vstávání i uléhání do postele. Velmi důležité je i konstrukční provedení. Konstrukce je totiž důležitým faktorem, který má vliv na životnost postele. A samozřejmě udává i její stabilitu.

Klasika nebo něco nového?

Někdo dává přednost klasickým postelím, jiný si potrpí na nábytek méně tradiční. Mezi takové kousky patří i postele boxspring s úložným prostorem. Tento typ postele má zabudované matrace. Mezi typické prvky patří také topper, což je vrchní matrace zaručující pohodlný spánek. Bonusem je pak dosti velký úložný prostor.

Na výrobu tohoto typu postelí se používají velmi kvalitní druhy materiálů, které jsou navíc oděruvzdorné. Jako výplň jsou použity pružiny a kvalitní pěna, které zaručují dlouhou životnost. Postel je vyrobená z čalounění a nohy jsou ze dřeva. Velkou výhodou jsou omyvatelné matrace. Dalšími bonusy jsou kvalitní zpracování, velká plocha na spaní a kombinace jednoduchosti s moderními designovými prvky. Tyto postele naleznete také v nabídce e-shopu dona-shop.cz.

Autor příspěvku: admin