Bezpečnost při práci aneb nezapomínejte na ochranné pracovní pomůcky a kvalitní obuv

Ať už vykonáváte ve svém zaměstnání práci, která je riziková pro vaše zdraví, nebo pracujete často doma v dílně, je potřeba, abyste mysleli na své zdraví. Preventivní ochrana před zraněním je nesmírně důležitá a může vás ochránit před množstvím nepříjemností.

Ochranné pracovní pomůcky

Takové pomůcky ocení především svářeči, kováři, ale i další osoby, které pracují v rizikovém pracovním prostředí. Ochranné pracovní pomůcky by měly být kvalitní, aby vás dobře chránily a zároveň, aby byla jejich životnost co nejdelší. Jedná se například o zástěry, rukávníky či kamaše pro svářeče, ale také zástěry pro kováře, nákoleníky atd. Všechny tyto ochranné pracovní pomůcky nabízí Repa cz. Na jejich stránkách naleznete však nejen ochranné pomůcky pro svářeče, kováře a další profese, ale i pracovní obuv, rukavice či obuv značky Prestige.

Kvalitní pracovní obuv

V nabídce nechybí ani kvalitní pracovní obuv. Ta by vám měla přinášet komfort a pohodlí. Vždyť v pracovní obuvi trávíte více než třetinu svého dne. Měla by však vaši nohu také bezpečně chránit. Proto se dbá na to, aby byla obuv pevná a kvalitní. Díky tomu bude účinně chránit vaše chodidlo a přinášet mu dostatečný komfort.

Volnočasová obuv

Retro značky se dnes znovu vrací do módy a snaží se módním trendům přizpůsobit novými designy. Obuv Prestige je vyráběna na Zlínsku a nabízí rozmanitou nabídku výrobků. Jedná se o boty k běžnému chození, sportování, turistice, ale i práci. Nabídka se týká nejen dospělých, ale také dětí. Obuv Prestige se snaží o inovativní návrhy obuvi a vyniká především svou kvalitou a komfortem, který přináší vašim chodidlům. Dbejte tedy o zdravý vašich

Autor příspěvku: admin