Zdravá a chutná snídaně – jak si ji můžete připravit?

Snídaně je důležitou složkou dne každého. Už od dětství je dobré se učit základním stravovacím návykům, tedy že do školky nebo školy se neodchází bez snídaně. Ta by se měla podávat v klidu, u stolu a také je dobré dbát na to, aby byla zdravá. Jedině tak docílíte toho, že budete mít během dne víc energie, necítíte se unavení a také nemáte rychle hlad. Když si dáte koláče, koblihy nebo něco podobného, budete mít za pár chvil hlad. Jak to vyřešit? Vyzkoušejte dobrou a kvalitní snídani, která bude šetrná nejen k vám, ale také k vašemu tělu.

Sýry nejen pro vegany

Máte rádi sýry, ale přemýšlíte nad tím, že by to chtělo nějakou jinou alternativu? Možná vám sýry a vůbec mléčné výrobky nedělají dobře, jak by měly, možná jim nedělají dobře. Veganské sýry mohou být velmi dobrou a hlavně chutnou alternativou. Různé alternativy sýru jsou ideální pro všechny, kteří mají například alergii na laktózu, kteří se zajímají o to, co konzumují či případně pro vegetariány. Můžete si z nich připravovat chutné recepty, konzumovat jej na snídani, k večeři nebo na svačinku. Existují různé varianty a vy si tak vyberete takovou, která vám bude chutnat!

K sýru se hodí chléb

Máte rádi chleba, ale nemůžete jej například z důvodu lepku? Nemusíte být úplní alergici, ale zvýšená konzumace potravin s lepkem může vyvolávat nepříjemné svědění, bolesti žaludku nebo jen třeba únavu. Zkuste bezlepkový chléb. Je velmi dobrou alternativou, kterou mohou konzumovat všichni, nejen lidé s alergií na lepek. Toto pečivo může pomoci odlehčit tělu, bude to prospěšné pro vás i vaše zdraví, pomůže to zažívacímu traktu, tenkému střevu a mnoha dalším věcem. Jde o ideální chléb například k sýrům nebo dalším potravinám. Připravte si výbornou, chutnou a hlavně zdravou snídani, která bude vhodná také pro vaše tělo.

Autor příspěvku: admin