Zase vám někdo stojí na parkovacím místě? Toto ho odradí

Situace s parkováním je v dnešní době značně komplikovaná a je to jednoduše tím, že si stále více lidí pořizuje auto. Lidé často dojíždějí do práce i desítky kilometrů a tak je v některých rodinách i několik vozidel. Když se lidé následně snaží zaparkovat, často není místo. Hledání volného místa zabere stále větší dobu a někteří netrpěliví řidiči to nevydrží a nakonec zaparkují na místě, kde se parkovat nesmí. Následně může vůz blokovat cestu a ještě větší problém je, když někdo zaparkuje na cizím vyhrazeném místě. Pokud je vaše vyhrazené parkovací místo stále obsazené neomalenými řidiči, můžete tomu udělat přítrž.

Zajistěte si parkovací sloupky a zábrany

Nejlepší možností, jak tomu zabránit, je instalace parkovacích sloupků a zábran. Jde o sortiment, který si můžete pořídit od společnosti Topznak. Tyto překážky můžete mít pevné nebo sklopné. Pevné se používají tam, kde je nežádoucí, aby se dostalo jakékoliv vozidlo. Sklopné se používají tam, kde je vjezd jen pro určitá vozidla. Z pevných překážek se vám nabízí pevné sloupky nebo motýlky, nejedná se o drahý sortiment, ale jeho efekt je značný, už se vám nestane, že by na dané místo kdokoliv vjel. Ze sklopných překážel se nabízí sklopné sloupky, motýlky a zábrany.

Tento sortiment je vybavený cylindrickým FAB zámkem a můžete si dané překážky kdykoliv sklopit, takže se na dané místo dostane jen vaše vozidlo. Překážky se nabízí v zinkovém nebo komaxitovém provedení, jsou odolné vůči korozi a mají velmi dlouhou životnost. Společnost vám je nejen prodá, ale může se postarat také o jejich instalaci na potřebné místo. Tyto překážky jsou také vybaveny reflexní páskou, která zvyšuje jejich viditelnost. Jde o jediný způsob, jak si 100% zajistit, aby na daném místě už žádný nezvaný řidič neparkoval. Zajímá vás více informací? Inspirujte se kompletním sortimentem na https://www.topznak.cz/produkty/parkovaci-sloupky-zabrany.

Autor příspěvku: admin