Dopřejte si příjemnou masáž v masážním křesle

Také milujete masáže, které vám poskytnout příjemný odpočinek a relaxaci, ale chybí vám dostatek času se na ně vydat? Pak není nic snazšího, než vyzkoušet masážní křesla a třeba si nějaký model pořídit i domů.

Jaké výhody nabízejí masážní křesla?

Chcete-li si dopřát masáž, nemusíte obvolávat drahé masážní salony a hledat skulinku ve svém přeplněném diáři. Kromě toho jsou masážní salony hodně vytížené a tak by se na vás mohla dostat řada až za dlouhý čas. Pořídíte-li si domů masážní křeslo, budete si moci příjemnou relaxaci užívat kdykoli, když budete doma. Relaxaci si tak vychutnáte v klidu a pohodlí svého domova, v době, která vám bude vyhovovat. Nemusíte ztrácet drahocenný čas cestou do salonu a zpět.

Kde masážní křeslo vyzkoušet a objednat?

Zavítejte na web rskresla.cz. Naleznete zde různé modely masážních křesel, které poskytují příjemné masáže a navíc jsou vyhřívané a doplněné o audiosystém, který pomáhá uvolňovat vaši mysl a masáž pak vaše tělo.

Masážní křeslo 4D – RS-1310/W

Masážní křeslo 4D – RS-1310/W poskytuje možnost masáže celého. Tu poskytuje 24 automatických programů. Manuálně si můžete navolit jednotlivé části. Křeslo provede také automatickou kontrolu pozice ramen, šíje, chodidel, ale i váhy, výšky a tvaru páteře. Masážní programy snadno přizpůsobí postavě masírovaného. Šikovná je i funkce Zero-Gravity, která podporuje uvolnění, sílu a účinnost masáže a pomáhá rozproudit krevní oběh. Křeslo používá protahovací techniky, které se objevují jako součást thajských masáží. Délku masážního cyklu si můžete vybrat – 10, 20 nebo 30 minut.

Masážní křeslo – RS-3570/BN

Masážní křeslo – RS-3570/BN zajistí masáž celého těla. Vybrat si můžete jeden ze čtrnácti programů. Délku masážního cyklu si můžete opšt vybrat. V křesle je zabudovaná automatická kontrola, můžete však provést i manuální nastavení jednotlivých pozic. Podrobnosti naleznete na webu rskresla.cz.

Autor příspěvku: admin