Založit firemní web nestačí, jak na něj dostat lidi?

Založili jste své firmě web? Skvělá práce. Tím ovšem vaše práce nekončí, musíte na něj dostat lidi. Provozovat web bez návštěvnosti je stejné, jako byste žádný web neměli. K dosažení návštěvnosti je zapotřebí webové stránky správně propagovat. Pokud v této oblasti nemáte zkušenosti, rozhodně nedoporučujeme dělat to svépomocí. Pokud chcete, aby všechny vynaložené peníze na propagaci přinesly co největší efekt, svěřte propagaci zkušené marketingové agentuře. Ta vám zajistí zejména 2 nejdůležitější propagace, optimalizaci pro vyhledávače a PPC reklamu.

Propagace skrze SEO

Jen těžko byste našli lepší druh propagace, účelem SEO je, aby byl váš web pro lidi snadno k nalezení ve vyhledávání na důležitá klíčová slova. Ať už se věnujete jakémukoliv oboru, pokud lidé budou hledat vaše služby, budou je hledat pod určitými výrazy a je potřeba, abyste se jim pod těmito výrazy zobrazili na předních pozicích. K tomu slouží SEO. Marketingová agentura provede analýzu klíčových slov, která ukáže, jaká slova jsou pro vás potřeba. Následně stanoví správnou strategii, jak předních pozic dosáhnout. Nejprve se postará, aby byl váš web pro vyhledávače plně validní a následně zajistí práci na budování odkazů na jiných webech přes důležitá klíčová slova. To zajistí postupný posun těchto slov ve vyhledávání. Se SEO vám nejlépe pomůže agentura na Ppcprofits.cz, která zajišťuje i Seo optimalizace Praha.

PPC reklama

PPC reklama je vedle SEO nejlepší možností propagace a ideální je využívat ji společně se SEO. Jde také o cílenou reklamu. Oproti SEO nemá dlouhodobý efekt, ale zato funguje rychle a dokáže webu zajistit návštěvnost během krátké doby. Zde se platí jen za uživatele, kteří se skutečně dostanou na váš web. Agentura vám celou PPC kampaň zajistí, mezi její služby patří i PPC reklama Praha. PPC reklama bude nastavena tak, aby vám přinesla co nejvíce cílených návštěvníků, kteří se mohou snadno stát i vašimi zákazníky.

Autor příspěvku: admin