Využijte polské lukrativní pracovní příležitosti a rozjeďte novou kariéru v Polsku

Tušili jste, že pracovat v Polsku vám může pomoci získat tolik potřebnou a žádanou praxi v Česku nebo v západních zemích? Pracovní web hitpraca.pl nabízí mnoho pracovních příležitostí, kterých často využívají i Češi. Jedním z důvodů jsou nízké nároky polských zaměstnavatelů na praxi a zkušenosti žadatelů o práci.

Získejte potřebnou praxi a zkušenosti v Polsku

Je spousta oborů, ve kterých najdete v Polsku uplatnění – stavebnictví, zdravotnictví, potravinářství atd. U těchto oborů, když začnete na základních pozicích, nepotřebujete takřka vzdělání. Polští zaměstnavatelé mají svá interní školení a kurzy, které vám umožní v daném oboru se nadále vzdělávat a získávat praxi. Oferty pracy – nabídky práce – jsou mnohdy opravdu lákavé. Pracovní portál hitpraca.pl pracovní nabídky pravidelně aktualizuje a zakládá si na zveřejňování pracovních inzerátů pouze od prověřených zaměstnavatelů.

Jak reagovat na polské pracovní nabídky?

Ačkoli umí drtivá většina Poláků anglicky a je jen malá pravděpodobnost, že náborář nebo manažer, který bude mít na starosti přibírání nových zaměstnanců, bude mluvit jen polsky, doporučuje pracovní portál hitpraca.pl přeložit váš životopis do polštiny. Když vás zaujme například Praca Gdańsk, zajistěte, aby váš životopis neskončil na hormádce „NE“. Každý náborář stráví nad životopisem jen několik vteřin, nebude se namáhat s jeho překladem.

Nechte si zasílat polské pracovní nabídky na váš e-mail

Přehledný pracovní web hitpraca.pl umožňuje všem hledajícím práci možnost zasílání vyfiltrovaných pracovních nabídek na e-mail. Je možné, že kvůli vzdálenosti budete pozváni na online pracovní pohovor, který bude nejspíš probíhat v angličtině. Ukažte dobrou vůli a naučte se pár polských slov již k samotnému pohovoru.

Autor příspěvku: admin