Vytvořte si domov, který vám bude naslouchat

V současné době jsme obklopeni chytrými zařízeními téměř na každém rohu, jelikož nám poskytují nepřeberné množství výhod. Asi těžko bychom hledali někoho, kdo nemá chytrý telefon či notebook. Přišel tak nejvyšší čas poohlédnout se i po chytré domácnosti a vyzkoušet její značné výhody. Vytvořením chytré domácnosti získáte nejen dokonalý přehled o své domácnosti, ale i větší pocit jistoty, že je vaše domácnost v těch nejlepších rukách.

Domácnost pod drobnohledem

Jedním z významných pozitiv chytré domácnosti je možnost ovládat jednotlivá zařízení ve vašem útulném bytě či domě odkudkoliv, kde se zrovna nacházíte. Ať jste na dovolené nebo v práci, tak vždy bude vaše domácnost pod vaším drobnohledem. Domácnost budete snadno řídit pomocí vašeho chytrého mobilu, tabletu či jiného zařízení. Jednoduše tak můžete ovládat světla, spotřebiče, vytápění či žaluzie. V podstatě téměř vše, na co si jen vzpomenete.

Bezdrátový systém EnOcean

V oblasti chytrých domácností dnes zaujímá významné postavení bezdrátový systém EnOcean, za jehož výrobou stojí společnost Afriso. Díky tomuto systému už nebudete muset pořizovat žádné velké množství baterií, jelikož nejsou potřeba. Bezdrátový systém EnOcean totiž využívá energie z okolního prostředí, ať jde o světlo, rozdíl teplot, lidský pohyb či další zdroj energie. EnOcean vám tak zaručí bezúdržbovou automatizaci celé vaší domácnosti. Navíc vás potěší, že centrální jednotka od společnosti Afriso komunikuje nejen s EnOcean signálem, ale i s dalšími signály. Proto při tvorbě chytré domácnosti můžete využít i konkurenční akční členy.

Ekvitermní regulace jako váš pomocník

Významným pomocníkem vaší chytré domácnosti se stane také WiFi ekvitermní regulace, která slouží pro vzdálené ovládání celého topného systému ve vaší domácnosti. Ekvitermní regulace disponuje širokou škálou funkcí pro úsporu paliva a ochranu topného systému. Díky tomu budete moci snadno ovládat vytápění své domácnosti a ušetříte náklady na vytápění. Kromě toho umožňuje i vzdálenou diagnostiku vašeho topného systému.

Více o chytré domácnosti se dozvíte na e-shopu společnosti Afriso, kde si ji můžete i pořídit. Nezapomeňte také navštívit naší nabídku ventilů a termostatů (například připojovací ventily nebo zónový pokojový termostat)

Autor příspěvku: admin