Vydejte se na výlet do Prahy

Praha je nejen naše hlavní město, ale svým návštěvníkům nabízí zajímavé historické památky, kulturní i společenské události a celou řadu zajímavých a netradičních míst. Pro její návštěvu však je potřeba si vyčlenit více času. Pokud přijíždíte zdaleka, rozhodně se zde ubytujte. Využít můžete celou řadu hotelů i penzionů. Patří mezi ně i Hostel Praha 5 a penzion Akát.

Dospělé láká do Prahy řada památek, pokud cestujete s dětmi, rozhodně si nenechte ujít ZOO a botanickou zahradu, Muzeum Lega, které má své sídlo přímo v centru Prahy, pro milovníky techniky a vědy je zase rájem Národní technické muzeum, velmi zajímavé je i Muzeum smyslů.

Proč se ubytovat v penzionu Akát

Toto ubytovací zařízení nabízí hned několik různých možností ubytování. Patří mezi ně penzion, apartmány a hostel v Praze 5.

  • Penzion

Penzion disponuje 18 pokoji, které jsou obdobné, jako pokoje hotelové. Každý pokoj nabízí i vlastní sociální zařízení, samozřejmostí je televize a WIFI.

  • Apartmány

Všechny typy apartmánů prošly rekonstrukcí a vybírat můžete z 9 různých nabídek. Každý apartmán nabízí velmi kvalitní ubytování i pro ty nejnáročnější klienty. Využít můžete také možnost přistýlky. Tato varianta je ideální pro rodiny s malými dětmi.

  • Hostel

Pokoje hostelu jsou umístěné v samostatném patře. Do pěti pokojů lze ubytovat celkem až 28 osob. Co se sociálního zařízení týká, tak na patře se nacházejí 3 společné koupelny a k dispozici je i malý kuchyňský kout. Ve všech pokojích je televize i WIFI. Lze si pronajmout celé patro nebo jednotlivé typy pokojů.

Stravování v Akátu

Součástí penzionu je i restaurace, která nabízí k obědu výběr z pěti obědových menu a večeři formou á la carte a to jak českou, tak i mezinárodní kuchyni.

Součástí ubytování je snídaně, která se podává bufetovou formou, jež zahrnuje i snídaňová jídla teplá. Lze si objednat i polopenzi.

Autor příspěvku: admin