Solné lampy pro krásu i zdraví

Solné lampy se vyrábějí ručně a díky tomu nenajdete dva shodné tvary. Je to nejen originální dekorace, která ozvláštní každou místnost, ale také pomocník v boji proti některým zdravotním obtížím. Jedná se o přírodní minerál, který se vyskytuje v hlubinách země a který dokáže zlepšit ovzduší ve svém okolí. Účinky solné lampy přírodní využívali lidé již v dobách dávno minulých.

Princip účinků lampy je velmi jednoduchý. V opracovaném kousky soli je prostor pro čajovou svíčku, její plamen zahřívá solnou lampu a ta do okolí dodává částice, jež vytvářejí příznivou atmosféru. Ta má blahodárný vliv především na naší dýchací soustavu. Kromě toho mají solné svícny a lampy dobrý vliv na naši oběhovou a nervovou soustavu a podporují dobrou relaxaci.

Podmínky solné jeskyně vytvoříme i doma

V solné jeskyni je samozřejmě daleko větší množství soli, ale pokud si pořídíte dostatečně velkou solnou lampu, můžete si podobné klima užívat i doma nebo třeba v kanceláři. Solná lampa má ionizační účinky již sama o sobě. Ty se však zvyšují s tím, jak je zahřívána a to buď pomocí svíčky, v případě solné lampy přírodní, nebo průchodem elektrického proudu v případě solné lampy elektrické. Pozitivní vliv na nás má i příjemné světlo, které lampa během zahřívání vyzařuje.

I na barvě záleží

V nabídce naleznete nejen solné lampy různých tvarů a velikostí, ale také barevných variant. Nejčastějším odstínem je oranžová barva, která je ideální pro chvíle odpočinku a relaxace. Podporuje uvolnění a působí radostným dojmem. Dalším rozšířenou barvou je žlutá, která se řadí do teplého barevného spektra a navozuje příjemný a hřejivý pocit. Pokud pracujete na počítači, sáhněte do nabídky solných lamp v barevném provedení bílém. Tato barva pomáhá bojovat proti bolestem hlavy a podporuje lepší dýchání. Pokud chcete lamu, která podpoří vaši kreativitu, poohlédněte se po solné lampě v barvě červené.

Široký výběr různých tvarů i velikostí nabízí e-shop magieprirody.cz. Objednat si zde můžete také yoni vajíčko, které má pozitivní vliv na děložní svalovinu.

Autor příspěvku: admin