Šikovné automatické kotle na dřevo šetří rodinné finance

Hledáte elegantní, moderní a snadno ovladatelné kotle? Nezáleží ta tom, zda potřebujete vytopit malou garsonku nebo velký rodinný dům. Použití kotlů řady H4 EKO-D nemá v tomto směru žádná omezení. Tu nejtěžší práci odvedou za vás a vy si tak budete pouze užívat zaslouženého přívětivého domácího tepla.

V širokém výkonnostním rozpětí kotlů řady H4 EKO-D si určitě vyberete

Aktuálně je dostupná již kompletní řada vychytaných modelů s výkonnostním rozpětím16-25 kW. Snadno si tak vyberete kotel přesně na míru svému bydlení. Potěší vás zejména vysoká účinnost spalování (okolo 90 % podle modelu kotle) a samozřejmě propracovaný ekodesign.

Automatické kotle na dřevo řady H4 EKO-D tak nejenom můžete používat i po roce 2022, ale také na ně získat vysoké státní dotace s podtitulem kotlíkové. Nebojte se, nebudete na to sami. Česká společnost OPOP.cz, z jejíž dílny tito sympatičtí otopní krasavci pocházejí, vám se vším potřebným ráda pomůže. Nemůžete tak šlápnout vedle a vynaložené peníze se vám tak vrátí skutečně velmi rychle.

Čím oslní majitele nemovitostí automatické kotle na dřevo H4 EKO-D?

Ale pojďme si výhody těchto kotlů shrnout do několika přehledných bodů. Okamžitě tak zjistíte, zda jsou právě ony tím, co doopravdy potřebujete:

  • 5. emisní třída (ta nejvyšší možná),
  • efektivní a jednoduchá regulace spalování,
  • primární přívod vzduchu ze všech stran (zajišťuje opravdu ideální spalování),
  • opravdu nízká spotřeba paliva,
  • účinný odtahový ventilátor, který umožňuje použití kotlů řady H4 EKO-D i pro malou výšku komína),
  • kotel dokáže sám udržovat optimální poměr mezi primárním a sekundárním přívodem vzduchu (chrání tak kotel před nechtěným přidušením),
  • nabízí ideální podmínky pro vytvoření tzv. hluboké žhavé vrstvy ve spalovací komoře, jež se stará o maximálně efektivní spalování,
  • optimální nastavení teploty (ekvitermní řízení).

Vyberte si ideální model pro své bydlení i vy! Vše potřebné najdete na stránkách OPOP.cz.

Autor příspěvku: admin