Rekonstrukci interiéru svěřte odborníkům

Ne každý je obdařen výtvarným cítěním a schopností realizovat své představy o dokonalém bydlení. Proto se rozhodně vyplatí spolupracovat při rekonstrukci bytu s odborníky, kteří mají pro tuto práci potřebnou kvalifikaci i bohaté zkušenosti. Lidé několika profesí jsou sdruženi v interiérovém studiu a dokáží každý interiér proměnit v útulný příbytek, ve kterém se budete cítit příjemně a se kterým se budete rádi chlubit i před návštěvami.

Co Interiér Ostrava nabízí?

U Interiérového studia Ostrava si můžete objednat nejen návrh interiéru Ostrava, ale i jeho realizaci. Studio provede celou rekonstrukci na klíč, ovšem vy budete mít možnost přímé součinnosti, vznášet připomínky a nápady, aby výsledek odpovídal vašim představám. Aby celkový výsledek splnil všechny vaše očekávání, je nejprve nutné vytvořit atmosféru vzájemné důvěry. Poté se ve vzájemné součinnosti naplánují veškeré práce, vytvoří se časový rozvrh a cenový rozpočet. Vzájemně odsouhlasený rozpočet je pro Interiérové studio závazný a nepřekročitelný. Pracovníci studia berou každou zakázku jako výzvu a zakládají si na osobním přístupu. Veškeré práce odvádějí v perfektní kvalitě a spokojenost zákazníka je pro ně největší odměnou.

Chcete kuchyň na míru?

Kuchyň bývala již v dávné minulosti centrem všeho dění v mnoha domácnostech. Sloužila nejen k vaření a konzumaci jídel, ale sloužila také k posezení celé rodiny, povídání se sousedy nebo k provádění drobných ručních prací. Na tuto tradici navazuje i dnešní moderní bydlení zejména v rodinných domech. Můžete si objednat návrh kuchyní Ostrava, který vám Interiérové studio nejen vypracuje, ale i zrealizuje. Spolupracuje také s bytovými architektem, který má zkušenosti i s atypickými prostorami nebo malými byty. Díky tomu budete mít ve své kuchyni dostatek prostoru pro pohyb i k uložení nádobí a dalších kuchyňských potřeb.

Jak rozvrhnout byt?

S rozvržením celého bytu i jeho vybavení vám pomůže Interiérové studio v součinnosti s bytovým architektem. Každý návrh interiéru bytu je vždy veden snahou o maximální funkčnost, účelnost a pohodlí všech členů domácnosti.

Autor příspěvku: admin