Překvapte svého partnera

Vánoční šílenství již začalo a vy sami si jistě lámete hlavu nad tím, co byste měli koupit své druhé polovičce, která si vše, co potřebuje, sama koupí. Nechte se inspirovat nevšedními dárky a zkuste letos darovat něco nečekaného.

Překvapení!

Ideálními dárky pod vánoční stromeček jsou takové, které znamenají pro druhého překvapení. Není nic hezčího, když druhá osoba dárek rozbalí, má z něj obrovskou radost právě proto, že nečekala, že budete právě tímto obdarována. Zkuste proto pod letošní vánoční stromeček darovat něco, co jste nikdy dříve ještě nedarovali.

Co takhle adrenalin?

Vaši druhou polovičku jistě překvapí adrenalinové dárky. Věnujte například seskok padákem, bungee jumping, hodinu v surfové aréně, let ve vzdušném válci nebo let balónem. Na takový zážitek osoba nikdy nezapomene a jistě bude náležitě překvapená. Hezkým dárkem je i hodina jízdy v některém ze sportovních vozů, která se může stát jedinečným zážitkem.

Věnujte zážitky

Krásným dárkem jsou právě jedinečné zážitky, které druhá osoba většinou neočekává. Můžete věnovat zážitky, které budou pro vás, ale i pro vašeho partnera. Hezkým dárkem je například wellness pobyt, prodloužený víkend v jednom z romantických penzionů, ale také různé poukazy. Věnovat můžete poukaz na manikúru, pedikúru, masáže či ke kadeřníkovi, ale také na dobrou degustační večeři. Záleží na tom, co má váš partner či partnerka nejraději.

Dárek pro partnera či partnerku

Velmi překvapivým dárkem pro vašeho partnera či partnerku mohou být erotické pomůcky, které zpestří váš stereotypní sexuální život. Nemusí jít o nic podivného, ale například o hezké erotické prádlo, které potěší partnera i partnerku. Své partnerce můžete věnovat například Venušiny kuličky, které mohou být zajímavým zpestřením sexuálního života.

 

Autor příspěvku: admin