Pozvěte k vám domů jaro

Zima už se zřejmě definitivně rozloučila a ve vzduchu je cítit jaro. Všude to vesele pučí a bzučí a zimní barvy střídají svěží zelené odstíny a různobarevné květy stromů a keřů. V domácnostech je zvykem dělat jarní úklid a připravit se tak na jarní a letní období. Rozjasněte i vy váš interiér, vdechněte mu nové barvy, nový život s barevnými tapetami od Tapeta-dekorace.cz. Tapety najdou uplatnění v každém interiéru. Skvěle se hodí nejen do obývacího pokoje, ale také do ložnice, dětského pokoje nebo na chodbu.

Tapety všude, kam se podíváš

Do obývacího pokoje se nejčastěji používají fototapety, které zde vytváří úžasný obraz podle vašeho výběru. V kuchyni a jídelně rovněž upotřebíte stylové tapety, které dokážou navodit tu správnou atmosféru. Zatímco do obývacího pokoje můžete bez obav zvolit i divočejší barevné kombinace, do ložnice se nehodí příliš energické vzory a barvy. K odpočinku a relaxaci se lépe hodí tlumenější pastelové barvy.

To v dětském pokoji se můžete vyřádit. Děti mají rády hodně barevné a veselé vzory, ideální jsou 3D tapety s postavičkami ze známých pohádek, které mají vaše děti nejraději. Máte chodbu bez oken a chcete ji trochu prosvětlit? Tapety jsou i sem skvělým řešením. Vyberte tapetu otevřeného okna nebo dveří, které směřují do rozkvetlé zahrady, nabízí výhled na zasněžené vrcholky hor nebo na pláž. Vaše chodba se stane vzdušnou a opticky prostornější.

Vytapetované vzdušné interiéry

Obecně platí, že do menších místností je dobré použít světlejší barvy, které pokoj rozjasní a dodají mu vzdušnost. Naopak u velkých místností, které jsou situovány ve slunné části bytu, si můžete dovolit použít i tmavší barvy, které zase dodají interiéru luxusní nádech. Tapetovat můžete celou místnost, ale někdy vypadá velmi dobře, vytapetujete-li pouze jednu stěnu, tapeta rafinovaně oddělí třeba obývací pokoj od jídelny, stačí si vybrat vhodný vzor.

Autor příspěvku: admin