Plot z betonu pro vaši zahradu

V dnešní době internetové nemá soukromí místo, člověk je sledován ve dne v noci a samozřejmě i kolemjdoucí jsou stále stejně zvědaví, proto je důležité alespoň na svojí zahradě mít trochu soukromí. Jak si ho zajistit? Zkuste kvalitní oplocení. Možností existuje celá řada, pletivo vás od zkoumavých pohledů kolemjdoucích neuchrání, dřevěný plot je sice nádherný, ale vyžaduje poměrně dost péče. Můžete si vybrat ještě kovaný plot, ale ten je jednak nákladnější a navíc vám stejně mnoho soukromí nezajistí, takže zbývají betonové ploty.

Betonový plot pro ochranu i okrasu

Někoho plot z betonu děsí už z principu. Není třeba, betonové ploty jsou esteticky velmi povedené, jelikož jsou neprůhledné, zajistí vám dostatek soukromí. Z praktického hlediska je beton velká výhra, je dostatečně odolný a pevný, aby přestál klimatické i mechanické působení, navíc se o betonový plot nemusíte vůbec starat a vydrží vám sloužit dlouhá léta. V každém ohledu je betonový plot skvělou volbou.

Jak je na tom z hlediska vzhledu? Velkou výhodou betonových plotů je jejich variabilita, u betonového plotu si můžete zvolit libovolně výšku, tvar zakončení, barvu i dekor. Betonové ploty se vyrábí v několika designových provedeních. Důležité je vědět, že si oplocení můžete zkombinovat tak, jak potřebujete. Dekor můžete vybírat nejen u plotových dílců, ale i plotových sloupků. Pro dodání větší energie a přírodního vzhledu se používají dřevěné latě, často v kontrastní barvě, které je možné zakomponovat mezi plotové dílce nebo je použít jako zakončení plotu. V každém případě vypadají senzačně.

Rovněž tvar plotu může být různý, vyberte si rovný, zaoblený, s okrasnou mřížkou, můžete jednotlivé varianty také kombinovat. Chcete vědět, jak bude betonový plot, který jste si navrhli, vypadat kolem domu? Využijte on-line konfigurátor betonových plotů a nechte si vámi vybraný plot ukázat kolem typového domu, budete mít o plotu mnohem lepší představu.

Autor příspěvku: admin