Originální reklamní předměty potěší každého

Každý podnikatel ví, že zákazníka potěší originální reklamní předměty. Hledáte-li, pro vaše obchodní partnery nebo klienty, nevšední dárky, obraťte se na e-shop gabrielaart cz. Můžete si zde objednat reklamní hodiny, reklamní krabice na víno nebo reklamní zápisníky. Kromě toho nabízí e-shop i dřevěné nebo mechové obrazy či hodiny, do kterých si můžete nechat vygravírovat logo vaší firmy nebo krátký text. I to mohou být zajímavé a netradiční dárky pro vaše zákazníky a klienty. Nabídka je však mnohem širší. Prohlédněte si je celou na webu společnosti.

Reklamní hodiny

Představují zajímavý a velmi hodnotný dárek, který potěší všechny vaše klienty nebo obchodní partnery. Stanou se velmi silným marketingovým nástrojem. Obdarovaný si hodiny umístí do blízkosti očí a tím bude mít neustále v zorném poli i vás. Tím hodiny splní vaše reklamní očekávání. Na hodiny si můžete nechat vygravírovat firemní logo či slogan. Samozřejmostí je i věnování.

Reklamní krabice na víno

Víno je stále oblíbeným reklamním dárkem. Přivedete jej k dokonalosti, když bude zabalené do reklamní krabice na víno. Krabici můžete využít během celého roku. Můžete si na ni nechat vygravírovat logo a slogan vaší firmy nebo věnování. Vybrat si můžete krabice na dvě nebo tři lahve. Krabice může být vyrobená v přírodní barvě s ochranným nátěrem vyrobeným ze včelího vosku. Můžete si ji však nechat také namořit.

Reklamní zápisníky

I v dnešní digitální době stále ještě používá řada lidí pro psaní poznámek klasické zápisníky. Udělejte radost svým klientům a obdarujte je reklamním zápisníkem. Přední strana může mít vygravírovaný symbol nebo text. Můžete tam nechat umístit věnování nebo citát. Ničím neobvyklým není ani logo firmy nebo slogan. Pro výrobu dřevěného zápisníku je využita překližka vyrobená z břízy a opatřená ochranným přírodním nátěrem zajištěným esenciálními oleji. Ty vzdorují vodě i povětrnostním vlivům.

Autor příspěvku: admin