Odolávejte hluku s pomocí kvalitního odhlučnění

Od sousedů jde zase hluk? Můžete mít třeba ten nejkrásnější domov, ale když se v něm ozývá neustálý hluk, stane se pro vás místem utrpení. Jaké je řešení, odstěhovat se nebo vypudit sousedy? Nehledejte žádná extrémní řešení, v současné době existují účinné možnosti, jak vaše prostory odhlučnit tak, aby se hluk výrazně zredukoval. Z jaké strany k vám hluk přichází? Můžete odhlučnit jak podlahu, tak i stěny a strop. Rozdíl po odhlučnění okamžitě poznáte.

Jak se odhlučnění provádí?

Pro odhlučnění je potřeba správně aplikovat neprůzvučné materiály, které mají vysokou hustotu a zabrání dalšímu šíření hluku. Můžete si například koupit akustické desky. Používají se zejména materiály Silent Foam, jde o akustické lisované pěny, které se používají pro stěny i podlahy. Specialistou na prodej neprůzvučných materiálů je společnost Potichu Czech s.r.o., která nabízí produkty na svém webu Potichu.cz. Můžete si materiály pořídit a zajistit si odhlučnění svépomocí. Když se však provede odhlučnění špatně, nemusí být jeho efekt tak účinný. Mnohem lepší volbou je zajistit si odhlučnění na míru přímo od profesionálů. Společnost vám povede kvalitní odhlučnění tak, aby co nejvíce eliminovalo hluk, který vás tak trápí.

Po účely podlah se často používá kročejová izolace. Bouchání, dupání dětí, posouvání nábytku, domácí mazlíčci, chůze po podlaze, to vše může způsobovat hluk, který je nepříjemný. Jeho šíření můžete zastavit nebo zmírnit právě s kročejovou izolací. Společnost vám nabízí kročejovou izolaci INSULCO, která má bezkonkurenční útlum až 35 dB a přitom je její tloušťka pod potěr jen 6-9 mm. Kročejová izolace se může použít jak pod betonový potěr, tak třeba i do dřevěné konstrukce či pod nášlapnou vrstvu. Více informací i kompletní nabídku materiálů najdete na Krocejoveizolace.cz.

Autor příspěvku: admin