Nábytek ze dřeva má před sebou ještě dlouhou budoucnost

Přírodní materiál, co se jen tak neokouká a krásně provoní celou místnost. I během mrazivých měsíců budete mít díky němu na dosah jehličnatý les, kam rádi se začátkem podzimu vyrazíte na houby.

Elegantní dřevěný masiv je u nás jako doma, postele nebo komody vydrží celé věky a nehrozí, že by se z nich uvolňovaly do prostoru škodlivé látky. Naopak, když souzníte s přírodou, potěší vás svou laskavou náručí. Investice na celý život, která se vyplatí!

 

Přesně na míru pro byt i provozovnu

Zařizujete si nové bydlení nebo chcete vybavit dílnu? Případně otevíráte restauraci a chcete mít vše doslova jako ze škatulky, hezky elegantní a zároveň stoprocentně přírodní? Potom se nabízí využití služeb truhlářství v Praze, které splní každé vaše přání. Více než dvacet let na trhu, to už rozhodně něco znamená, spokojené reference klientů pak hovoří za vše.

Můžete sdělit svou úvodní představu, o které se pak dá ještě dále debatovat, případně si nechat doporučit něco přesně na míru, pokud vám tak trochu schází fantazie. Samozřejmostí je i zařízení montáže a dopravy vyrobených kusů, ať už to bude model do recepce, ložnice nebo vestavěná skříň do dětského pokoje, kam se vejde vaší malé slečně doslova celý sklad oblečení.

 

Nábytek na zakázku přesně podle přání

Tříletá záruka a nejkvalitnější materiál, jaký si jen můžete představit. Se dřevem prostě můžete počítat v každém ohledu, i když je pravda, že jeho údržba si vyžádá trochu více práce. Odměna ovšem bude velice sladká! Tam, kde se jiní trápí s nevzhlednou dřevotřískou, budete mít nádherný kus nábytku, který oslní nejen návštěvy.

Dětský pokoj, ložnice nebo kancelář a 3D návrh kuchyně, vše je samozřejmě k dispozici. Kvalitní řemeslník v podání truhlářství Praha 5 se jednoduše přizpůsobí přáním svého zákazníka!

Autor příspěvku: admin