Monitoring zvířat? Vyzkoušejte tyto malé krabičky!

Máte rádi přírodu a zvířata? Chodíte se často do lesa projít, načerpat energii a celkově na chvíli vypadnete z rušného světa. Žádné mobily, signály, wi-fi připojení. Jen zpěv ptáků, šum stromů, příroda a zvířata. Chcete vědět, jaká zvířata se v blízkém lese pohybují? Jeleni? Srny? Zajíci? Možná i nějací divočáci? Nemusíte sedět hodiny na posedu a sledovat, jaká zvířata se lesem prohánějí. Můžete to vyřešit jednoduše a bez problémů!

Malý přístroj, který umí velké věci

Na první pohled obyčejná krabička, která toho popravdě moc umět nemusí. Při bližším prozkoumání zjistíte, že fotopast má spoustu možností využití. Jednou z nich je právě také monitorování zvěře. Tuto krabičku si mohou pořídit všichni – milovníci zvířat a přírody, myslivci, lesníci a podobně.

Právě tyto krabičky mohou být dobrým monitorovacím zařízením u krmelce, kde budete přesně vědět, jaká zvířata a kdy chodí na svůj „kus žvance“. Přesně tak budete vědět, jakou stravu jim poskytnout a kdy ke krmelci chodit, abyste je nevyděsili. Fotopast Bunaty je tak ideálním pomocníkem nejen v tomto ohledu, ale také například při zjišťování, jaká zvířata se pohybují v okolí vašeho domu nebo přímo ve vašem revíru.

Krabička, která toho spoustu umí

Profesionální fotopasti Bunaty jsou ideálními pomocníky ve všech ohledech. Fotí úplně bezhlučně, takže zvířata nevyplaší při všem, co dělají. Mají neviditelný přísvit při nočním focení, takže je neoslepí blesk a přesto budou fotografie dobré i v noci nebo za šera. Malá krabička, kterou můžete bezpečně ukrýt do posedu nebo ke keři či mezi listí.

Je vyrobená v zemitých barvách, takže se snadno ztratí a splyne s přírodou. Jednotlivé modely disponují SD kartou, kdy se snímky ukládají a vy je poté můžete stáhnout. Existují také modely s GSM přenosem, které posílají snímky přímo na mobil nebo e-mail.

Autor příspěvku: admin