Kvalitní úklidová technika zajistí preciznější a rychlejší úklid

Rádi byste do firmy pořídili kvalitní úklidovou techniku, která udrží i velké plochy v čistotě a dobré kondici? Jistě se jedná o rozumnou volbu. Úklidová technika totiž zajistí úklid preciznější, rychlejší, ale také snadnější.

Vnitřní úklid

Hledáte-li spojence na vnitřní úklid vaší firmy, provozních prostor, obchodu apod., máte na výběr opravdu z pestré škály výrobků. Rozhodovat se můžete nejen na základě toho, jaký úklid od stroje budete požadovat, ale také od velikosti plochy, popřípadě toho, jak se bude stroj ovládat. Zvolit tak můžete například mycí stroje, zametací stroje, průmyslové vysavače, leštící stroje apod.

Menší plochy

Pokud hledáte pomocníka, který vyřeší problém s úklidem menších ploch, popřemýšlejte nad scrubmastery. Například Scrubmaster B12 je praktickým, kompaktním a snadno přepravitelným podlahovým mycím strojem. Hodí se pro čištění menších ploch. Diskový kartáč zajistí důkladné vyčištění tvrdých hladkých ploch. Skvělé také je, že stroj poměrně lehký a má skládací rukojeť, uskladnění i transport stroje je tak o to snazší. Díky integrované nabíječce můžete dobíjet baterii z jakékoliv standardní elektrické zásuvky.

Pestrý výběr techniky

Pro prohlídku pestré nabídky úklidové techniky, a to té určené pro vnitřní i vnější úklid, zavítejte na stránky https://www.unikont.cz/. Právě zde totiž naleznete nepřeberné množství úklidových strojů od předních světových výrobců, jako je například HAKO, MULTICCAR, RIBO, GHIBLI atd. Tyto výrobci spojují vysokou kvalitu provedení s jednoduchou obsluhou a údržbou. Díky tomu se jejich stroje řadí mezi nejefektivnější a nejvíce žádané. Sledovat na jejich stránkách můžete i aktuální novinky a akce a dozvědět se vždy o všem včas. Prohlédněte si celou nabídku v klidu a vyberte si tu vhodnou úklidovou techniku právě pro vaši firmu.

Autor příspěvku: admin