K různým příležitostem se hodí různé parfémy

Rádi se halíte do vůně luxusu? Šetříte si svůj oblíbený drahý luxusní parfém jen ke slavnostním a zvláštním příležitostem? Možná máte luxusní parfém, ale to ještě neznamená, že je vůně vhodná ke slavnostním příležitostem. Nezáleží jen na situaci ke které parfém použijete, ale také na vaší osobnosti nebo na ročním období, což mnoho lidí opomíjí. Pro začátek je důležité vědět, že každý – muži i ženy – by nikdy neměli používat více než dva parfémy současně a nemusí za ně utrácet tisíce.

Jaký parfém zvolit ke slavnostní příležitosti?

Chystáte se na ples nebo taneční zábavu? Nejen správná róba nebo boty mohou podtrhnout celý váš outfit. Důležitou součást tvoří také parfém, který pro slavnostní večer zvolíte. K těmto příležitostem se hodí spíš těžší dřevité vůně – s nádechem pižma, muškátového oříšku, santalového dřeva či vanilky – nebo můžete sáhnout po více sladkém parfému v podobě vůně ze sladkých květů. Pokud se chystáte na svatbu v horkých letních dnech, s parfémem to nepřehánějte.

Jak vonět v různých ročních obdobích?

Podobné parfémy, které jsou určené ke slavnostním příležitostem můžete používat také v zimních měsících, ovšem s mírou. Naproti tomu na letní horké dny se hodí spíše lehké ovocné nebo květinové vůně, které nikoho nedráždí ani v přecpaném autobuse v parném dni a jsou nabité energií a sluncem.

Levné parfémy nemusí vždy vonět levně. Nákupem jejich imitace často získáte stejně kvalitní vůni, protože u mnoha produktů platíte pouze za značku.

Neplaťte více než musíte

Na webových stránkách esensino.cz objevíte kvalitní imitace parfémů, které od originálu nikdo nepozná a vy zaplatíte pouze za vůni a ne značku. Můžete se tak levně zahalit do luxusu za kterým se každý s obdivem otočí a vy často uslyšíte větu: „Ty tak krásně voníš.“

Autor příspěvku: admin