Jedinečné luxusní vily a domy ve Velké Chuchli

To nejúžasnější bydlení v Praze a přitom v souladu s přírodou – to jsou vily a domy ve Velké Chuchli, které nabízejí komfort, klid a nejmodernější způsob bydlení pro jednotlivce, rodiny i více generací.

Skvělá lokalita

Velká Chuchle je součástí městské části Praha 5 v ulicích Kopalova, Ceplechova, Adlerova a Bochníčkova. Je to ideální klidné místo souznící s přírodou, kde máte soukromí, ale zároveň snadnou dostupnost rychlého spojení s vnitřní částí města i přilehlých obcí jako je Slivenec nebo Radotín. Po okolí najdete zajímavosti jako například:

  • Dostihové závodiště
  • Kostel sv. Jana Nepomuckého s malou lesní ZOO
  • Chráněná krajinná oblast Český kras
  • Hrad Karlštejn
  • Vápencové lomy Malá a Velká Amerika

Vaše vysněná stavba

Pozemky jsou ohraničeny pletivovým plotem a lemovány habrovými keři směrem do ulice. Všechny domy jsou konstruovány tak, abyste měli dostatek soukromí. Vila Praha je nyní skvělou šancí pro každého, ať už si chcete z nabídky vybrat 1+kk, 4+kk, 5+kk, 6+kk nebo 7+kk. Užitá plocha se pohybuje od 184 do 346 metrů čtverečních. Tyto architektonicky jedinečné dvoupatrové vily se hodí pro jedno i vícegenerační bydlení. Součástí většiny staveb je rovněž terasa, prostorná zahrada a garážová vrata spolu s dalšími venkovními parkovacími místy. Jedná se o bezkonkurenčně moderní a komfortní bydlení.

Vily i pozemky na prodej

Obytný komplex aktuálně čítá více než tři desítky luxusních vil a nabízí též pozemky na prodej se stavebním povolením na vilu. Parcely jsou samozřejmě zasíťované (to znamená voda, kanalizace, plyn, elektro a optický datový kabel) a s příjezdovou cestou s veřejným osvětlením. Na nich mohou vyrůst další moderní domy v jedinečné lokalitě s výhledem na pravobřehou zástavbu Vltavy. Kdo by nechtěl bydlet na pohádkovém místě a ve své vlastní vysněné pohádkové stavbě?

Autor příspěvku: admin