Jakou podlahovou krytinu zvolit do kanceláří a komerčních prostor?

Podlahová krytina pro kanceláře a komerční prostory musí splňovat vysoké nároky na odolnost, jelikož se jedná o podlahy, které bývají značně vytížené. Také by mělo jít o podlahy, které jsou typické snadnou a rychlou údržbou. S ohledem na tyto nároky, tak není vhodný každý typ podlahové krytiny. A jaké podlahové krytiny jsou vhodnou volbou?

Zátěžové koberce

Mezi vhodné podlahové krytiny pro kancelářské prostory, jež splňují požadované nároky, patří zátěžové koberce. Jejich přednostní je elegantní vzhled. Koberce jsou přizpůsobeny na zvýšený pohyb lidí i znečištění. Údržbu lze provádět jednoduše vysavačem. Zátěžové koberce jsou typické dlouhou životností. Své využití nacházejí v kancelářích, restauracích, hotelech a dalších veřejných budovách.

Vinylové podlahy

Dalším vhodným typem podlahové krytiny vhodné pro kanceláře a komerční objekty jsou vinylové podlahy. Jedná se totiž o podlahové krytiny, pro něž je charakteristická vysoká odolnost proti oděru. Požadavky splňuje v oblasti údržby, jelikož úklid vinylové podlahy je snadný a rychlý. Navíc se do prostoru snadno instalují. Vinylová podlaha nachází využití také ve výrobních provozech.

PVC podlahy

Posledním vhodným druhem podlahové krytiny, jež je vhodná do kanceláří a dalších prostor se zvýšenou zátěží, jsou PVC podlahy. PVC podlahy se vyznačují vysokou odolností a dlouhou životností. Jsou charakteristické také snadnou a rychlou údržbou a nabídkou širokého spektra barev a vzorů. V nejvíce zatěžovaných prostorech se pak uplatní speciální zátěžová PVC.

Vysoce odolné podlahové krytiny najdete na e-shopu a v kamenných obchodech BRENO. Vybírat můžete z široké škály barev, vzorů a motivů těchto podlahových krytin.

Autor příspěvku: admin