Jak levně postavit komín? S pomocí skládačky

Skládací komín je skvělou alternativou ke klasickým komínům. Můžete jej totiž pořídit velice levně a postavit během jednoho dne.

Komín se dá postavit velice rychle a také levně. Potřebujete k tomu přesný výpočet komínového tahu, dobré součástky a následná montáž komínu už bude hračka. Pojďme se v následujících řádcích podívat na to, jak vlastně takový komín rychle postavit.

Snadná montáž

Jestliže chcete zděný komín postavit rychle a bez zbytečné námahy, přinášíme vám dobré řešení – skládačku od společnosti Skorsten. Skládací komín nabízí velice snadnou montáž, ale zároveň také vysokou kvalitu a dlouhou životnost. Montáž je opravdu jednoduchá, protože komín je možné postavit během jednoho dne podle jasného návodu.

Skládací komíny jsou zpravidla tvořeny z tvárnic a vnitřních keramických vložek. K nim je následně přiložena i kvalitní izolační rozlož, která nejenže usnadní montáž, ale také dobře utěsní každou dírku ve spárách komínu. Komínové tvárnice jsou většinou jednoprůduchové a dvouprůduchové. Záleží ale jen na vás, jakou z možností si vyberete.

Nižší cena

Klasický zděný komín by vás vyšel na více peněz. Skládací komíny jsou ale skvělou alternativou, která je estetická i cenově dostupná. Jelikož nebudete muset platit za práci, dostanete se na výrazně lepší ceny. Zaplatíte tedy jen materiál, ke kterému je přiložený manuál. Ten vám přesně popíše vše, co budete ke stavbě komínu potřebovat.

Jestliže si ale přece jen nebudete vědět rady, můžete si na pomoc povolat profesionály ze společnosti Skorsten. Ti vám kromě stavby komínu zajistí i další služby jako je například vymazání komínu nebo výpočet komínového tahu. Na Skorsten.cz si navíc rovnou můžete pořídit všechny potřebné součástky, které budete ke stavbě komínu potřebovat. Nebo si jen objednat hotový komín a zbytek nechat na zkušených profesionálech. Volba je jen na vás.

Autor příspěvku: admin