Hledáte podlahu vhodnou pro moderní interiér?

Zařídili jste si interiér v moderním stylu? Ne každý je příznivcem tradičního vzhledu a chce si zařídit interiér moderně. K tomu samozřejmě patří i podlahy. Vybrat si moderně podlahu znamená nejprve zjistit, jaké možnosti se vám nabízejí. Pokud se chcete držet dále od kamenných podlah, dlažby a dřeva, můžete si vybrat moderní možnosti, které v sobě kombinují mnoho výhod, počínaje snadnou pokládkou a konče výhodnou pořizovací cenou. Představíme si laminátové a vinylové podlahy.

Podlahy z laminátu

Laminátová podlaha je moderní druh podlahy, který je navržený tak, aby byl velmi trvanlivý a odolný. Můžete si zde dokonce vybrat mezi několika mírami opotřebení (W31, W32 a W33) podle toho, jak moc je daný prostor zatěžovaný. Skvěle se hodí jak pro domácnost, tak třeba i do kanceláří nebo restaurací a dalších míst, kde chodí mnoho lidí. U laminátových podlah vás potěší jejich variabilita, můžete si vybrat mnoho vzorů, které imitují mnoho jiných materiálů. Mohou třeba dokonale imitovat dřevo, aniž by kdokoliv poznal, že to není dřevo, ale laminát. Pokud jste se přestěhovali do nového interiéru a chcete ho rychle zrekonstruovat, laminátové podlahy vám to umožní, jejich pokládka je rychlá a nenáročná. Její odolnost oceníte i v případě dětí, tato podlaha hravě odolá nárazům, polití i poškrábání. Objevte podlahy od Floor experts.

Podlahy z vinylu

Vinylové podlahy jsou podlahy z PVC, tedy polyvinylchloridu a možná je už znáte delší dobu. Je to tím, že jde o roky prověřený materiál. Dnes se však vyrábí ještě modernější metodou a podlahy si zachovají stálobarevnost a jsou velmi odolné. Podobně jako u laminátových podlah, i vinylové jsou velmi rychle položené a hodí se pro všechny moderní interiéry. I zde máte možnost imitace celé škály povrchů, od dlažby až po dřevo a mnoho dalšího. Velmi snadno se udržuje, stačí ji setřít hadrem, žádnou speciální údržbu nevyžaduje. Pokud jste v rozpacích a nevíte, jestli vybrat vinylovou nebo laminátovou podlahu, obě z možností jsou správné a každá má své výhody.

Autor příspěvku: admin