Hledáte ideální řešení k zastínění vašeho domu?

Důvodů k zastínění obytné části domu je mnoho, ale tím největším pro většinu lidí je ostré letní slunce, které může z vašeho domu během chvíle vytvořit sálající pec. Kvalitním zastíněním si můžete regulovat ostrost a jas ve svém domě sami. V zimních měsících zajistíte své rodině soukromí a zabráníte zvědavým kolemjdoucím nahlížet do vašich oken, když se brzy setmí a vy potřebujete již svítit. Druhů zastínění domu je hned několik a vy je nemusíte všechny hledat. Společnost Kolář je má ve své nabídce všechny a pokud si nevíte rady, ochotně vám s výběrem správného druhu zastínění poradí.

Vnitřní a venkovní zastínění

Pokud bydlíte v bytě je jasné, že můžete vybírat pouze z nabídky vnitřního zastínění, ale i tak je z čeho vybírat. Na zastínění rodinného domu můžete použít rolety a venkovní žaluzie Praha 8, které jsou nejen velice praktické, ale také také budou na vašem domě skvěle vypadat.

Velký výběr žaluzií

Žaluzie Praha patří mezi nejčastěji používané zastínění. Společnost Kolář má ve své nabídce také klasické žaluzie, které prošly náročným testem zatahování, ale nabízí toho mnohem více. Venkovní žaluzie vypadají elegantně a navíc si s nimi můžete sami regulovat světlo v domě. Z vašeho domu se tak nestane pec a vy můžete ušetřit značnou část peněz za klimatizaci.

Nadčasové rolety

Venkovními roletami nejen zabráníte slunci vniknout do vašeho domu, ale také si zajistíte dokonalou tmu a ticho. Pokud máte slabý spánek nebo pracujete na směny a potřebujete spát i přes den, jsou venkovní rolety pro vás ideálním řešením. Hluk i světlo zůstanou venku a vy můžete nerušeně spát.

Vnitřní látkové rolety nabízí společnost Kolář v mnoha provedeních, které se řídí posledními módními trendy v oblasti bydlení. Rolety tak skvěle zapadnou do vašeho interiéru nebo ho naopak podtrhnou.

Autor příspěvku: admin