Firemní stravování – jeden z bonusů od zaměstnavatele

Stravování je velice důležitou součástí našeho života. Jeho skladba má velký vliv na naše zdraví a pomáhá podporovat nejen náš fyzický, ale i duševní stav.

Firemní stravování řeší zaměstnavatelé různými způsoby. Někteří svým zaměstnancům poskytují stravenky a volno na oběd, jiní zajistí možnost stravování ve školní jídelně a další vše nechávají na zaměstnancích. V některých případech je přímo v zaměstnání kantýna, v níž lze každý den zakoupit čerstvý oběd.

Proč využít možnost firemního stravování?

Jak již bylo výše psáno, kvalita stravy ovlivňuje náš zdravotní stav a kromě toho také produktivitu práce. Pokud máme kvalitní oběd, dodá nám dostatek energie, která se pak také odráží na našem pracovním výkonu. Chvilka na oběd je také důležitou součástí odpočinku. Pokud je zajištěno společné stravování, dochází také ke stmelování kolektivu. Zaměstnanci se zde budou pravidelně setkávat a nemusí spolu hovořit jen o pracovních záležitostech.

Na koho se obrátit?

Firemní stravování zajišťuje celá řada společností a firem. Jednou z nich je Arter.cz. Objednat si zde můžete jídla hotová, minutková, chlazená a hluboce mražená. Vybírat si každý den můžete ze čtyř jídel hotových a tří minutek.Na své si přijdou i milovníci polévek nebo obložených talířů. Samozřejmostí je i nabídky nápojů.

V nabídce však naleznete i provozování firemní kantýny, která je každý den doplňována.

Denní nabídka pak zahrnuje stálé minutky, standardní i exkluzivní minutkové přílohy a zmrzlinové poháry. Všechny provozovny fungují na bezobjednávkovém systému a po celou dobu jsou zajištěna všechna nabízená jídla. U výdeje stravy je k dispozici celá řada ingrediencí, díky nimž si každý může svoji porci dochutit dle svého přání. Také není omezena velikost vydávaných porcí. Platbu lze provádět jak v hotovosti, tak i platební kartou nebo pomocí stravenek.

Autor příspěvku: admin