Dovolená v chatce u Máchova jezera

Chcete-li strávit příjemnou letní dovolenou u Máchova jezera, zajistěte si včas chatku v chatové osadě Elite. Stačí vyhledat webové stránky https://www.elite-stare-splavy.cz/ubytovani.html, díky kterým si rezervaci usnadníte. Vyhnete se vyplňování formulářů, jak tomu bývá v jiných případech při zajišťování dovolené.

Máchovo jezero a okolí

Tato perla Máchova kraje se nachází mezi dvěma městy Doksy a Staré Splavy. Obě tato městečka mají lázeňskou atmosféru a zejména Staré Splavy si každého návštěvníka podmaní jednak půvabnou architekturou, a jednak svou polohou. Město lemují borovicové lesy, které poskytují možnosti k vycházkám a na podzim k houbaření. Někteří stálí klienti se sem rádi vracejí právě v období výskytu hub a vychutnávají si klid v chatové osadě. Koupání a slunění o letní dovolené u Máchova jezera můžete prokládat výlety do okolí. Můžete navštívit dominantu celého kraje, kterou je hrad Bezděz, nedaleko Doks je tajemný hrad Houska, kousek od Starých Splavů stojí poblíž silnice na Českou Lípu zřícenina skalního hradu Jestřebí.

Ubytování

Chatová osada Elite nabízí veškeré pohodlí, které si můžete přát, pokud chcete strávit rodinnou dovolenou v chatce u vody. Máchovo jezero Ubytování v případě této chatové osady tvoří celkem 48 chatek, které jsou vybaveny vším, co potřebujete k letnímu pobytu. Každá chatka má základní vybavení, to znamená palandové postele, stůj, židle a dokonce i lednici. V areálu je jídelna, kde se můžete stravovat formou plné penze či polopenze. Pro milovníky grilování jsou k dispozici dvě ohniště a grily k zapůjčení. Společné sociální zařízení je pravidelně vzorně udržované.

Další možnosti rozptýlení

Dovolená u Máchova jezera je ideální zejména pro rodiny s dětmi. V těsné blízkosti chatové osady je golfové hřiště a děti se mohou vyřádit na kolotočích, prolézačkách či trampolíně. Na plážích jsou půjčovny lodiček a šlapadel, nebo můžete vzít děti na romantickou projížďku výletním parníkem. Kolem jezera vede nově vybudovaná naučná stezka, po které můžete dojít do Doks a navštívit zde muzeum Čtyřlístku.

Autor příspěvku: admin