Chcete podpořit dobrý spánek? Pořiďte si domů tyto minerály

Plnohodnotný spánek potřebuje každý z nás. Tělo si během něj odpočine a připraví se na zátěž dalšího dne. Nepravidelný a nekvalitní spánek může vést k celé řadě fyzických i psychických obtíží.

Jak na dobrý spánek?

Všichni víme, že kvalitu spánku podpoří vhodné podmínky, pohodlná postel a kvalitní matrace s lůžkovinami. Tradiční lidové léčitelství používá pro podporu klidného spánku bylinky a minerály. Které minerály pomáhají podporovat klidný spánek?

Citrín – podporuje usínání. Vyzařuje pozitivní energii.

Chalcedon – působí uklidňujícím způsobem na naši mysl, ta se tak může soustředit pouze na klidné usínání. Jeho energie nám pomáhá se zvládáním stresu.

Křišťál – působí zklidňujícím a uvolňujícím způsobem. Zvyšuje účinky ostatních minerálů.

Růženín – tomuto minerálu bývají přisuzovány harmonizující a zklidňující účinky. Bývá vnímán jako ochránce srdce.

Měsíční kámen – posiluje klidnější spánek, pomáhá utišit rozbouřené city, potlačuje emotivní reakce a pomáhá v boji proti negativní energii.

Ametyst – minerál vhodný pro ty, koho trápí noční můry a nespavost. Bývají mu přisuzovány ochranné vlastnosti. Pomáhá v boji proti stresu, obavám, vzteku a negativním emocem. To jsou vlastnosti, které mají negativní vliv na dobrou kvalitu spánku.

Hematit – tento ochranný kámen pomáhá harmonizovat tělo, ducha i mysl. Je vnímán jako účinný pomocník pro navození klidu, harmonie a smíření. Potlačuje negativní energie.

Vše na jednom místě

Rozhodnete-li si nějaký minerál pořídit, zavítejte na e-shop magieprirody.cz. Naleznete zde širokou nabídku předmětů vyrobených z minerálů a nejen z nich. Pořídit si zde můžete z minerálů šperky – náramky, náušnice, přívěsky nebo náhrdelníky. Velmi oblíbené jsou i bytové dekorace v podobě svícnů, stromečků štěstí nebo drúz.

Autor příspěvku: admin