Chcete mít přehled nad svým majetkem?

Vlastníte rozsáhlý pozemek či dokonce část lesa nebo louky? Máte obavy o svůj majetek nebo jen chcete mít přehled o tom, co se na vašem pozemku děje ve vaší nepřítomnosti? Ať už nezvaní hosté, lidští i zvířecí, nebo samotná příroda může na vaše pozemku mnoho způsobit a pomocí fotopasti můžete vědět přesný průběh celé události. Fotopasti se snadno stanou součástí vašeho pozemku a přinesou vám mnoho výhod a navíc naprosto splynou s okolím, takže si jich běžní kolemjdoucí, vůbec nevšimnou.

Jak fotopast funguje?

Fotopast jednoduše nainstalujete na místo, kde bude mít nejlepší přehled, ale současně se dobře schová a nijak nenaruší ráz okolí. Fotopast je zcela automatická a vy ji nijak nemusíte na dálku ovládat, spustí se sama při jakémkoliv pohybu v jejím okolí. Pohyb spustí PIR čidlo, které je součástí fotopasti, při každém pohybu člověka nebo zvířete v jejím zorném poli. Čidlo spouští tepelná změna v jeho okolí, nemusíte se tak bát, že bude fotopast zachycovat každý pohyb trávy nebo větve.

Zachycené fotografie naleznete na SD kartě, které jsou součástí fotopastí. U novějších modelů si je můžete rovnou prohlédnout na LCD displeji, který také na fotopasti naleznete. Fotopasti zvládnou také natáčet krátká videa, maximálně v délce jedné minuty.

Fotopasti pro náročné

Pro náročnější uživatele existují na trhu fotopasti, které do dvou minut po zachycení snímku zašlou fotografii nebo video na váš email. Máte tak okamžitě informace o dění na vašem pozemku. Můžete například kontaktovat Policii ČR ještě ve chvíli, kdy je zloděj stále na vašem pozemku.

Kde můžete fotopast využít?

Fotopast má úžasné snímky i při šeru nebo tmě. Kromě ochrany majetku a přehledu kvůli bezpečí, můžete také získat krásné snímky nebo momentky zvířat, které by se vám jinka nepodařilo nafotit.

 

Autor příspěvku: admin