Chcete klidněji spát? S dobrou pojistkou je to snadné

Náš domov je jednou z nejcennějších věcí, kterou máme, proto si jej také chceme co nejlépe chránit před nepřízní okolí i osudu. Ať už před zloději či před živly, vyplatí se mít svůj domov dobře pojištěný. Nové pojištění majetku Bezpečný domov PLUS myslí na všechna rizika, která mohou váš domov postihnout, a v případě potřeby vám pomůže jejich dopady co nejvíce minimalizovat. Pojištění majetku v sobě ukrývá pojištění nemovitosti, které kryje škody na majetku jako takové, a pojištění pro domácnost, které se vztahuje na vybavení a cennosti, které doma máte.

Nespočet výhod

Bezpečný domov PLUS představuje novou generaci pojištění majetku a odpovědnosti, byl sofistikovaně navržen tak, aby vás ochránil před rizikem podpojištění i složitého oceňování majetku – jediné, co musíte znát, jsou m2 obytné plochy vaší nemovitosti nebo domácnosti. Pojistit tímto způsobem můžete nejen domácnost, dům či byt, ale také svou kancelář či ordinaci. O kvalitě a výjimečnosti tohoto produktu svědčí nejen ocenění od samotných klientů, ale také od nezávislých finančních serverů.

Pojištění Bezpečný domov PLUS přináší spoustu výhod. Jednou z mnoha je skutečnost, že kromě pojištění domácnosti, rodinného domu či bytu získáte zdarma i pojištění občanské odpovědnosti, navíc s jedinečnou možností připojistit odpovědnost vlastníka nebo opatrovatele psa, koně či skotu. Získáte tak vlastně dvě pojištění v jednom.

Nemovitosti, které lze Bezpečným domovem PLUS pojistit:

  • Rodinný dům či rekreační stavba
  • Byt v osobním vlastnictví
  • Domácnost (trvale obydlená i rekreační)
  • Nemovitost ve stavbě

Produkt lze ale sjednat i pro budovy s podnikatelskou činností do ½ obytné plochy, vybavení kanceláře nebo ordinace, garáže, stodoly, bazény či vířivé vany.

Široké spektrum rizik

Výhodou Bezpečného domova PLUS je široké spektrum základních i katastrofických rizik. Pojištění se vztahuje například na v dnešní době tak časté povodně a záplavy, ale také na krupobití, vichřici i požár, dále na rozbití skla z jakékoli příčiny, škody způsobené zvěří, zkrat na elektromotorech, odcizení stavebních součástí či pojištění elektroniky (bez limitu). Vítanou pomocí může být v případě nouze i nonstop asistenční služba a zajištění náhradního ubytování.

Máte obavu z dlouhého čekání v pojišťovně? Nemusíte. ERGO umožňuje svým klientům pojistit si svou nemovitost online, sjednání majetkového pojištění vám tak zabere jen několik málo minut. Pokud vás pojištění Bezpečný domov PLUS zaujalo, není nic snazšího, než si nezávazně spočítat svou kalkulaci a využít možnost, kterou nabízí online kalkulačka pro pojištění domácnosti. Snadno a rychle se tak dozvíte, že Bezpečný domov PLUS si může dovolit opravdu každý.

Autor příspěvku: admin