Čalounění se vrací opět do módy

Máte doma rozbitou židli nebo sedačku a současně je poškozen i čalouněný materiál? Nejprve si pozvěte truhláře nebo opravte svépomocí, např. odstraňte starý lak, přelakujte, slepte a až potom řešte, čím židli či sedačku potáhnout. S prvním úkolem si jistě poradíte a s tím druhým vám hravě pomůžeme. Nabízíme totiž kvalitní čalouněné látky, které si vyberete přesně na míru k ostatnímu vybavení interiéru. Stačí k tomu koupit látky na čalounění, trošku kreativity a zručnosti. Z materiálu vám doporučujeme 100% PES s úpravou Easy-Clean. Vlákno je pevné, odolné a postačí mu běžná údržba. Jak je tedy zřejmé, tak u čalouněného nábytku hraje zásadní význam, výběr potahové textilie. Ta totiž ovlivní celkový vzhled vašeho domu a současně působí i na to, jak se tu budete cítit psychicky. Skladba barev tak dokonale určí charakter vašeho bydlení.

Kromě estetického cítění byste se měli zajímat o další aspekty

V praxi to tedy znamená dobře zvolený materiál. Hleďte na to, zda je funkční a jak se udržuje. V našem e-shopu tak naleznete vše potřebné k tomu, abychom vám toto splnili a vy jste byli na maximum spokojení. V neposlední řadě máme zařazen i prodej rouna. Vatelínové rouno 100% PET se hodí jako užitečná výplň. Ideální pomocník pro vyplnění sedaček, křesel, židlí, postelí, atp. Využívají ho i alergici a je téměř bezúdržbové.

Kompaktní barvy a decentní vzory se těší velké oblibě

Je na vás, zda máte raději jednobarevné látky nebo ty se vzory. U nás najdete od každého něco, proto si vyberete přesně podle toho, co hledáte. A můžete i experimentovat, někdy se to vyplatí. Sázka na jistotu nemusí vždy splnit vaše očekávání. Jinak látka vypadá třeba na starožitném křesle, kterému budou slušet květinové vzory, ale na moderním gauči už to takové gró nebude. Retro styl nebo moderna? Co se líbí vám?

Autor příspěvku: admin