5 tipů na dárky, které nikdy nezklamou

I když se mnohdy snažíme vymyslet originální dárky, které překvapí, existují klasiky, které obdarovávaného nikdy nezklamou. Víte, které věci mezi ně patří?

Kouzlo sladkého

Pravdou je, že na narozeninové oslavě či oslavě výročí prostě nesmí chybět sladké. Nikdy nezklame skvělý dort. Pokud se jedná o dětskou oslavu, vsaďte na dětské dorty, které mohou mít zajímavý tvar, ale mohou být ozdobeny i „fotografií“. Děti dorty prostě milují a na žádné oslavě by skvělý dort neměl chybět.

Síla květin

Na poli dárků existuje ještě jedna ověřená klasika, která potěší především ženy. Jedná se o květiny. Velký puget řezaných květin či krabice růží dokáže zázraky. Obdarovat květinami můžete ženy nejen při mimořádných příležitostech, ale mnohdy si takový dar zaslouží i jen tak. Květiny jsou nádherné a díky nim dáte ženě najevo, jak ji milujete. Nezapomeňte proto vaši ženu pravidelně květinami obdarovávat.

Kvalitní kosmetika

Dárkem, který nikdy nezklame ženy i muže, je kvalitní kosmetika. Jednat se může o parfém, kvalitní krémy na obličej či vosk na mužský knír. Pořízení kvalitní kosmetiky je totiž finančně velmi náročné a každého potěší, když se z takto kvalitního dárku může těšit, aniž by za něj vydal desítky stovek korun.

Dárek podle zálib

Nikdy nezklame ani dárek vybraný na základě zálib druhé osoby. Je vaše nejlepší kamarádka nadšenou sportovkyní? Věnujte ji kvalitní kus sportovního oblečení, poukaz na nákup do sportovního obchodu či permanentku do posilovny. Dárky vybrané na základě zálib dané osoby jsou skvělou volbou.

Věnujte zážitek

Zapomenout nesmíme ani na možnost darování zážitku. Jednat se může o poukaz na masáže, wellness či lístky do divadla či na koncert. V tomto ohledu vybírejte dárek vždy na základě toho, co má obdarovávaný rád a co mu udělá opravdovou radost.

Autor příspěvku: admin