Zajistěte si profesionální čištění budov

Vzhled exteriéru a interiéru budovy je dnes významnou součástí vizitky každé firmy. Zajistit však údržbu budovy v nejvyšší kvalitě není vůbec jednoduchou záležitostí. V tom vám však může pomoci firma Sauberpro, která se specializuje na profesionální čištění už od roku 2005. A v jakých oblastech vám může pomoci?

Mytí fasád a opláštění budov

Jednou z hlavních služeb, kterou můžete využít při údržbě své budovy, je mytí fasád a opláštění budov. Firma Sauberpro si snadno poradí například s mytím prosklené fasády a opláštěné budovy či průmyslovým čištěním hal. Při práci nepoužívá žádné agresivní chemikálie, které by mohly poškodit povrch budovy. K mytí opláštění budov využívá carbonové tyče, vysokozdvižnou plošinu i asistence profesionálního horolezce. Díky tomu je schopna zajistit čištění i v těžko dostupných místech.

Čištění venkovních žaluzií a mytí oken

Důležitou součástí údržby budov je také čištění venkovních žaluzií a mytí oken, které v nabídce služeb společnosti Sauberpro rozhodně nechybí. Tato společnost se navíc řadí mezi jedinou firmu v ČR s bohatými zkušenostmi s profesionálním čištěním venkovních žaluzií. Pro čištění využívá různé metody čištění, a to s využitím špičkového vybavení od předních výrobců.

Čištění podlah, koberců a pravidelný úklid

Kromě údržby exteriéru budovy se firma Sauberpro zabývá i čištěním interiéru. Své služby vám poskytne především v rámci čištění podlahových krytin, koberců nebo čalounění ve veřejných budovách, kancelářích, hotelech, školách či výrobních prostorech vaší firmy. Snadno si poradí s různými typy podlahových krytin, čištěním koberců a nábytku z pravé kůže. Nechybí ani poskytování pravidelného úklidu, a to vše v německé kvalitě za českou cenu.

Nechte čištění budov na profesionálech.

Autor příspěvku: admin