Pojištěné bydlení znamená klidný spánek celé rodiny

Mít sjednanou pojistku, to je téma, které nelze přehlížet. Kdo podobný produkt přehlíží, riskuje dnes a denně, protože problémy nechodí po horách, nýbrž po lidech. Pračka, s níž vytopíte sousedy, ale také požár, který může vzniknout například i kvůli kávovaru nebo rychlovarné konvici.

A je pravda, že takových nehod se dá vypočítat celá řada, není tedy radno podceňovat rizika a raději věnovat čas potřebné prevenci. Za klidnější spaní to určitě stojí! V dnešní době si přitom pojistku sjednáte jednoduše přes internet, žádné čekání u pobočky v pojišťovně nehrozí.

Pojistná částka se vypočítává paušálně

Kolik metrů čtverečních obytné plochy má nemovitost, kterou hodláte pojistit? Může jít o kancelář, chatu, ale také malý byt nebo rodinný domek, variace jsou velmi široké. Pojištěný domov má opravdu něco do sebe, a když kvůli této smlouvě ani nemusíte nikam na osobní schůzku, ušetříte poměrně dost času.

Není důvod spěchat, ale platí, že smlouva je velmi krátká a jednoznačná. Pojišťovně svěříte jen základní osobní data, do formulářů tedy nebudete uvádět žádné opravdu citlivé podrobnosti. Výhodou také je, že v ceně pojistky nebudou zahrnuta pouze základní rizika. Součástí smlouvy totiž budou i tzv. katastrofická rizika, tedy události, které nastanou jen opravdu vzácně, zato s sebou nesou skutečnou pohromu pro nepojištěnou domácnost.

K dispozici je nonstop asistenční služba

Problémy mohou nastat kdykoliv a kdekoliv, s tím pojišťovny samozřejmě počítají. A právě proto je k dispozici i asistenční služba, která opravdu nikdy nespí. Pojistit si bydlení online s sebou tedy přináší i možnost ozvat se kdykoliv na infolinku a řešit například otázku náhradního ubytování. To bude k dispozici až na celý jeden rok, pokud to budou vzniklé okolnosti vyžadovat, nemáte se tedy čeho obávat.

Autor příspěvku: admin