Vlastní bydlení – lze jej dosáhnout i po zamítnutí hypotéky?

Vlastní bydlení je něco, o čem sní mnoho rodin i single jedinců. Mít něco, co bude jen vaše, případně co můžete upravovat k obrazu svému, kde můžete najít spokojený domov, vytvořit si zázemí, založit rodinu a vychovávat děti. Takovýto krok je nutno pořádně promyslet, protože často se neobejdete bez hypotéky, která je sama o sobě závazkem na spoustu let. Prakticky zatíží rozpočet na dvacet, ale třeba i třicet nebo více let. Finanční situace se mění, ale splátky pořád zůstávají. Rozhodli jste se pro vlastní bydlení? Chcete mít něco, co předáte dál dětem nebo místo, kde budete spokojeně žít?

Když se hypotéka nepodaří

Máte pocit, že vaše finanční příjmy jsou dostačující, vše jste řádně a několikrát propočítali a vychází vám, že hypotéku splácet zvládnete? Pravda, možná trochu změníte systém a každou věc, kterou si koupíte nad rámec rozpočtu, pečlivě promyslíte, ale jinak to vaše rozpočty zvládnou. Problém však je, když vám banka i přes všechny papíry, které jste pečlivě doložili a vše zvládli, řekne, že hypotéku nedostanete. A to z jakéhokoliv důvodu. Nejdřív přichází obrovské zklamání, protože jste nečekali, že vám sen o vlastním bydlení nevyjde. Pak řešíte otázku, co dělat dál?

Coolnájem může skvěle pomoci

Jde o službu, která je alternativou pro tuto situaci. Nedostanete hypotéku, ale vlastní bydlení chcete. Co teď? Obraťte se na Coolnajem.cz! Zde můžete jednoduše najít nemovitost, která se vám líbí a splácet ji pomoci měsíčních splátek formou nájmu. Po celou dobu splácení se částka nezvýší, můžete si vybírat délku splácení a v případě potřeby také splatit vše najednou bez sankcí nebo poplatků. Stačí vyplnit poptávkový formulář. Zpět dostanete přesnou kalkulaci a v případě trvajícího zájmu se domluvit dál, jak postupovat. A vlastní bydlení už nemusí být jen nesplnitelným snem.

Autor příspěvku: admin