Soukromí je důležité aneb jak se chránit pře zvědavými sousedy

Ochránit soukromí vašeho pozemku patří mezi důležité aspekty při zabydlování. Nejde samozřejmě jen o samotnou ochranu v podobě kvalitního oplocení, které ne vždy vytvoří dostatečné soukromí na vašem pozemku, ale právě o pocit soukromí, které byste ve svém domově měli mít. Co však dělat s tím, když se váš dům nachází blízko vozovky či příliš blízko vašim sousedům.

Soukromí je důležité!

Zvláště v dnešní době je dostatek soukromí velmi důležitý. Rozšiřující se satelitní městečka a domy, které mají pozemky blízko u sebe, jsou často důvodem chybějícího soukromí. Příčinou je také to, že dům leží blízko vozovky. Kolemjdoucí a sousedé na váš pozemek často snadno vidí a vy si nemůžete užívat klidu a soukromí, ve kterém byste se cítili dobře.

Jaké to má řešení?

Efektivním způsobem, jak tento problém vyřešit je použití stínící tkaniny. Stínící tkanina se jednoduše aplikuje na oplocení a snižuje průhlednost. Výhodou je především snadná a rychlá instalace. Ta probíhá s pomocí ok na okraji sítě. Výhodou je také dlouhá životnost a odolnost vnějším vlivům. Stínící sítě vám zaručí, že vás již nebudou obtěžovat pohledy kolemjdoucích, ani vašich zvědavých sousedů.

Jiné možnosti užití stínící tkaniny

Pokud vás myšlenka instalace stínící tkaniny zaujala, můžete ji využít i v dalších případech, například na zastínění pergol, zahradních přístřešků, teras, ale také přistínění rostlin či skleníků. Stínící tkanina může sloužit i jako zástěna během stavebních prací, tedy jako zastínění lešení, poslouží však i jako ochranná síť na zahradě či pískovišti. Vybrat si můžete z různých rozměrů stínících tkanin, které sahají od 100 cm do 200 cm. Záleží jen na vás, jaké rozměry jsou právě pro vaše potřeby ideální. Vsaďte proto v otázce soukromí pozemku na stínící sítě, které jsou rychlým, snadným a cenově dobře dostupným řešením.

Autor příspěvku: admin