Proč využít služeb bytového designéra?

Řada lidí má mlhavou představu o tom, že tato profese existuje, ale většinu z nich ani nenapadne služeb bytového designéra využít. V době, kdy mnoho rodin i firem staví nebo rekonstruuje je to velká škoda. Potřebuji vůbec jeho pomoc? Vyřešit desing interiéru se zdá každému snadné a utrácet za návrhy zbytečné. Přitom s návrhem od designéra můžeme ušetřit hodně peněz a času.

Návrhy od bytového desingéra šetří čas i peníze

Bytový desingér vidí dům, byt nebo kancelář zcela jinak než vy. Vidí skryté vady a nedostatky na které vy přijdete až časem. Řešit je později, bývá často nákladnější a časově náročnější. Nehrozí vám, že bude po nějakém čase předělávat nějaké nedostatky bytu nebo komerčních prostor. Profesionální návrh interiéru si poradí i s neobvyklým, malým nebo špatně řešeným prostorem a nejmenšími detaily. Navrhne rozmístění nábytku, světel i barev, aby byla, co nejvíce využita jejich funkčnost a vyhovoval vašim požadavkům a vkusu. Většina odborníků spolupracuje s výrobci nábytku, světel a jiných různých bytových doplňků. S cenami od dodavatelů ušetříte nejen peníze, ale také čas strávený sháněním, nákupem a instalací potřeb do interiéru. Interiérový desingér by neměl nikdy překročit rozpočet, který mu zadáte.

Spolupráce architekta s vámi

Bytový designér vždy vyslechne požadavky svého klienta a řídí se jimi. Návrh vytváří podle přání a vkusu zákazníka. Společnost pwinterier.cz patří mezi špičku profesionálních bytových architektů, kteří vždy na návrhu spolupracují i se svým zadavatelem. I když často vidíte v katalozích perfektně upravené a dokonalé interiéry, pro které se nadchnete, není to cílem architekta. Jeho cílem je vytvořit prostor vám šitý na míru, který bude zároveň praktický.

V posledních letech stoupá zájem a netradiční a moderní bydlení a zájem o bytové designéry jistě poroste. Při výbeěu designera vybírejte pečlivě. Společnost pwinterier.cz patří mezi prověřené odborníky a jejich návrhy využilo již mnoho klientů.

Autor příspěvku: admin