Nakupujte vše na jednom místě

Rádi nakupujete? Ohlížíte se po dobrých kouscích do vašeho šatníku nebo domácnosti za akční ceny? A nyní si představte, že vám za tohle někdo ještě zaplatí. Není to nic nemožného a v západních zemích tento princip nákupů funguje již několik let. Nazývá se Cashback.

Jak Cashback funguje?

Princip je velmi jednoduchý. Zaregistrujete se zdarma na slevový portál. Portál umožňuje nákupy zboží z velkého množství různých obchodů, které nabízí vše, na co si vzpomenete včetně různých slevových kupónů. Zboží si přes Cashback portál objednáte z e-shopu za cenu uváděnou dodavatelem. Po dodání a zaplacení zboží vám na účet portál vrátí určité procento z vašeho nákupu. Vy nakupujete z pohodlí domova, nemusíte se proklikávat různými obchody a jejich nabídkami. Vše naleznete na jednom místě. Výhodou nákupů z portálu jsou akční slevové kódy. Hodí se před Vánocemi, které se rychle blíží. K nákupu dárků je tento způsob ideální. Získáte část utracených financí zpět a všechny slevy vidíte na jednom místě.

Kde se berou peníze nazpět?

I na tuto otázku je velice snadná odpověď. Cashback portál má dohodu s různými dodavateli, kterým přivádí velké množství zákazníků. Obchody za tuto službu zaplatí provize a portál se o odměnu podělí s vámi. Obchody tak ušetří za nákladné reklamy. Vrácené peníze můžete využít k dalšímu nákupům nebo podle libosti. Rozhodnutí je zcela na vás.

Není to podvod?

Cashback portál nabízí zboží ze stovek známých a prověřených obchodů fungujících na trhu několik let. Kromě nákupů přes portál můžete využít služeb různých pojišťoven nebo vyřídit rychle půjčku. I za tyto služby vám přistane odměna zpět na účtu.

Nepleťme si název Cashback při nákupech v kamenných obchodech nebo při placení v restauracích. Znamená to, že si můžete v obchodě či v restauraci svou kartou vybrat hotovost.

Autor příspěvku: admin