Lepené bloky s logem mají styl

Pokud jste vlastníkem podniku nebo velké společnosti jistě máte své logo, které vyjadřuje podstatu vašeho podnikání. Znají vaše logo parnteři, konkurenti a zejména zákazníci nebo klienti? Logo má být vidět, co nejvíce. Jedním z mnoha způsobů, jak zviditelnit svou firmu je mít své logo na blocích, které běžně používat ke svým poznámkám při obchodních schůzkách.

Proč bloky s logem firmy?

Představte si, že si objednáte nějakou službu domů nebo do firmy a očekáváte obchodního zástupce zmíněné společnosti. Nebo jdete na obchodní jednání s partnery, dodavateli nebo klienty. Začnete vyjednávat a proti strana si potřebuje zapsat nějaké poznámky. Působí velmi neprofesionálně, pokud vytáhne z aktovky sešit či notýsek používaný žáky ve škole.

Firemní bloky s vkusným a elegantním desingem vypadají skvěle a působí profesionálně na vaše okolí. Společnost e-abctiskarna.cz má ve své nabídce velké množství motivů a způsobů zhotovení. Nechte zhotovení desingu vašeho bloku na profesionálech. Lepeným blokem si uděláte skvělou reklamu a zároveň vyvužijete jeho praktičnosti. Poznámky, které již nepotřebujete nebo je chcete někomu předat jednoduše z bloku odtrhnete, aniž byste ho poškodili. Velkou výhodou lepených bloků je jejich nízká cena, což jim nijak neubírá na kvalitě.

Pokud chcete svůj blok nebo sešit nosit v deskách označte si ho samolepkou. Tisk samolepek je další z mnoha služeb, kterou naleznete na e-abctiskarna.cz. Samolepku s logem můžete věnovat svým dalším potecionálním klientům. Samolepky patří mezi oblíbené funkční reklamní předměty, které ani za roky neztrácí na oblibě. Nalepit samolepku jde téměř kamkoliv.

Mezi další žádané služby v tento téměř zimní čas patří maturitní noviny. Noviny jsou krásnou památkou na důležitou událost ve vašich životech nebo životech vašich potomků.

Autor příspěvku: admin