tapety

Na zeď jedině tapetu

Někdo má o svém interiéru zcela jasnou představu, kterou při zařizování následuje. Pokud ji nemáte, nic si z toho nedělejte, naštěstí existuje spousta magazínů tištěných i internetových, kde můžete načerpat spoustu nápadů. Taky se ptáte, jak je možné, že mají na fotkách a v galeriích tak krásné fotky interiérů? Vy se můžete přetrhnout s různou malbou a dalšími způsoby zdobení pokoje, ale výsledek takový není? Odpověď je až překvapivě jednoduchá – používají tapety.

 

Nic nového pod sluncem

 

Tapety na zeď se používají k dekoraci interiérů již tisíce let. Za tu dobu se samozřejmě mnohokrát změnily v té době moderní materiály i vzory, princip ale zůstává stejný a oblíbené jsou snad stále víc. Kde všude se můžete s tapetou setkat? Díky tomu, že tapety jsou univerzální, je lze použít v každé místnosti. Ano skutečně v každé, díky odolným materiálům je možné vytapetovat třeba i koupelnu či kuchyň. Nejčastěji najdete tapety v obývacích pokojích, pracovnách a ložnicích. Stále častěji na ně narazíte i v dětských pokojích.

 

Vybíráme do dětského pokoje

 

Zde je nepřeberné množství možností, jak pokoj našim ratolestem přizpůsobit na míru. Tapety můžete mít v nejrůznějších barvách, vybírejte tapety s opakujícím se motivem, s jemným geometrickým dekorem nebo klidně s výraznějšími vzory. Menší děti budou nadšené z fototapet, na nichž mohou být jejich oblíbení pohádkoví hrdinové. Pestré barvy fototapet pro děti dodají dětskému pokoji hravost a život. Z čeho budou děti úplně paf, to jsou 3D tapety, budou totiž mít pocit, že jsou se svými hrdiny součástí příběhu. Další možnosti nabízejí speciální samolepicí tapety. Pořiďte vašim dětem na zeď, skříň nebo třeba dveře tabulovou tapetu – černou a zelenou na křídy, bílou na fixy, na kterou budou moci donekonečna malovat, co je napadne. Máte doma malou princeznu, která stále vymýšlí princeznovské modely a okupuje vaše zrcadlo? Pořiďte jí zrcadlovou folii, kterou stačí nalepit třeba na skříň, vaše princezna se v ní krásně uvidí a přitom nehrozí nebezpečí zranění.

Autor příspěvku: admin